#2019-07-31 03:11:37 

MalkoNtenkA

Użytkownik

Hej wszystkim! Robicie zakupy przez internet? Mi się często zdarza i przyznam, że zawsze czytam opinie przed zakupem. Czy Wy też to robicie? Czy kiedykolwiek kupiliście buty, które były niezgodne z opisem albo wręcz przeciwnie - miały złe opinie w sieci, a okazały się naprawdę świetnymi, wygodnymi butami? Z góry dziękuję za wszystkie komentarze!
#2019-07-31 04:25:35 

Katiuszka

Użytkownik

Wydaje mi się, że każda kobieta korzystająca ze sklepów internetowych sprawdza towar przed zakupem. Nigdy nie kupuję w ciemno. Ostatnio kupowałam nowe buty Nike i zdecydowałam się na nie właściwie głównie dlatego, że miały bardzo dobre opinie. Jak się później okazało, nie były one przesadzone i buty są naprawdę godnie polecenia. I wcale niedrogie.
#2019-07-31 05:18:04 

Syriana

Użytkownik

Zgadzam się z Wami, ja też nie wyobrażam sobie, żeby kupować coś w ciemno, a zwłąszcza buty, które jednak kosztują trochę więcej niż bluzka. Tabela rozmiarów Nike pod adresem https://ctxsport.com/rozmiarowka-nike/ pomogła mi dobrać buty, które są do mnie idealnie dopasowane. Opinie w internecie również były pozytywne, więc cóż chcieć więcej? Natychmiast je kupiłam i nie żałuję, zdecydowanie!
#2019-07-31 08:05:18 

rafalek19

Użytkownik

Ja bym powiedział, że nie tylko kobiety, ale wszyscy klienci sklepów internetowych czytają opinie o produktach, które chcą kupić. Myślę, że to oznaka szacunku do własnych pieniędzy i czasu - chyba każdemu zależy na tym, by kupować wyłącznie dobre produkty.
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015