#2016-08-29 06:37:37 

MalkoNtenkA

Użytkownik

Witajcie. Od pewnego czasu odczuwam objawy niewydolności krążenia żylnego kończyn dolnych, takie jak: obrzęki, uczucie cięzkości i zmęczenia nóg oraz nocne kurcze. Jaki środek na tego rodzaju objawy warto przyjmować?
#2016-08-29 06:59:56 

barbara59

Użytkownik

Na rynku dostępnych jest całkiem sporo tego typu preparatów. Szczegółowe opisy leków na żylaki i obrzęki nog znajdziesz np. w Aptece Internetowej Gemini. Po zapoznaniu się z tymi opisami być może uda Ci się znaleźć odpowiedni dla Ciebie środek. A jeśli będziesz mieć problem z wyborem, to możesz skontaktowac się telefonicznie z farmaceutą i poprosić go o poradę.
#2016-08-29 09:07:31 

Zefirka

Użytkownik

Ja tak właśnie zrobiłam. Zadzwoniłam do tej apteki i porozmawiałam z farmaceutą, który polecił mi jeden z dostępnych tam leków na żylaki i obrzęki nóg. Dokładny opis tego środka znajduje się pod adresem internetowym https://www.aptekagemini.pl/otrex-600-mg-30-tabletek.html. Preparat ten bardzo mi pomógł, gdyż spowodował normalizację przepuszczalności naczyń.
#2016-08-29 09:48:25 

warszawska35

Użytkownik

A ja stosuję na niewydolność żylną dih max i uważam, że to najlepszy tego typu produkt. Jego dużym atutem jest to, że zawiera diosminę zmikronizowaną, czyli taką o zmniejszonych cząsteczkach. Efektem tej mikronizacji jest skuteczniejsze wchłanianie substancji czynnej niż w przypadku diosminy półsyntetycznej.
#2016-08-29 10:35:51 

MalkoNtenkA

Użytkownik

Aha, to ja chyba wybiore własnie ten preparat, jednak najpierw skonsultuję się z farmaceutą i zobaczę, co on mi doradzi. Zapoznam się też z opisami leków na niewydolność żylną, udostępnio-nymi przez rekomendowaną wyżej aptekę internetową.
#2016-08-29 12:03:00 

barbara59

Użytkownik

Polecam te opisy, ponieważ jest ich dużo i są szczegółowe. Być może zainteresuje Cię którys z dostępnych tam leków, które w innych aptekach trudno dostać.
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015