#2017-03-05 20:52:59 

chucky

Użytkownik

Dołączam do grona posiadaczy 206 w którym zawieszenie chce wyraźnie iść na spacer... Uprzedzano mnie że jest taka opcja więc się doczekałem. No trudno – autko samo w sobie świetne i absolutnie chcę je naprawić więc szukam taniej i sprawdzonej opcji na regenerację. Mam niezły przegląd warszawskich mechaników ale raczej jakiś spec byłby optymalny :) Z góry dziękuję za każdą sugestię.
#2017-03-05 23:25:16 

rafalek19

Użytkownik

Sprawdź może w necie Serwis Aut Francuskich, mają chyba we Włochach punkt i jak czytałem sobie niedawno pielgrzymują tam właściciele Renault czy Peugeotów z całego Mazowsza ;) Ponoć tak dobrze sobie radzą z wszelkimi usterkami.
#2017-03-06 01:31:49 

warszawska35

Użytkownik

Tak, Warszawa-Włochy – tam są. Wiem bo jakoś w ubiegłym roku mojemu chłopakowi rozłożyło się Berlingo i właśnie tam mu pomogli. Mechanik do którego stale jeździł tylko rozłożył ręce... Także mogę śmiało ich polecić.
#2017-03-06 03:17:28 

Plymouth1987

Użytkownik

Naprawa belki to jest jedna z kultowych pozycji u nich http://serwisautfrancuskich.pl/regeneracja-tylnej-belki-warszawa/. Swoją drogą pokazuje to problemy z zawieszeniem szczególnie w starszych modelach – no taka uroda tych aut. Opinia panuje taka że jak regeneracja belki Peugeot 206 Warszawa tylko tam chodzi. Ale oni sobie pracowali na prestiż latami.

#2017-03-06 06:00:34 

SebastianJeż

Użytkownik

Warto stawiać na sprawdzone serwisy, ja zawsze sprawdzam sobie opinie w internecie bo jednak ludzie chętnie się dzielą swoimi doświadczeniami. Potem dużo łatwiej jest podjąć trafną decyzję – wiadomo czy są solidni mechanicy czy niekoniecznie.
#2017-03-06 07:44:08 

Mitra

Użytkownik

Dobra jakość serwisu jest ważna. Akurat ja miałam kilka średnich epizodów głównie z oponami bo nie były odpowiednio wyważone i za każdym razem mechanik miał zaskakujący problem aby je odpowiednio przygotować do jazdy. Dziwne to było.
#2017-03-06 08:56:32 

Syriusz

Użytkownik

Mam wrażenie że 206tka jest szczególnie narażona na problem z belką. Ale raczej ludzie mówią że to uroda głównie starszych modeli, te nowsze są jakoś inaczej zaprojektowane i pewne typowe usterki są dużo rzadsze niż jeszcze parę lat wcześniej.
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015