#2017-02-27 00:05:14 

SebastianJeż

Użytkownik

Witam. Chciałbym sobie kupić ekspres do kawy i do niego jeszcze te wszystkie dodatkowe filtry, tabletki itp. nie wiem jednak gdzie to zrobić. Jest sporo tego na internecie ale nie mam zaufania do takiego brania w ciemno produktów itp. postanowiłem, że napisszę tutaj i ktoś z was mi będzie w stanie coś zarekomendować. Na pewno mi zależy na tym, aby ekspres itp. śmigał sprawnie, był dobry i chcę taki kompromis między ceną a jakością. Także nie przesadzajcie proszę i nie wklejajcie tu jakiś nie wiadomo jak drogich ekspresów itp. ;P mam nadzieję, że ktoś z Was mi pomoże.
#2017-02-27 02:32:11 

Plymouth1987

Użytkownik

Akurat mogę Ci zarekomendować naprawdę bardzo dobry ekspres i ogólnie akcesoria z tej stronki: http://filtrosfera.pl/ekspresy-inne-akcesoria ;) mają tam bardzo tanio i jeszcze akcesoria są najwyższej jakości. Spokojnie wybierzesz też z tej strony jakiś dobry ekspres do kawy, bo mają modne i dobre modele. Także spokojnie wybieraj z tej strony ;)
#2017-02-27 04:33:55 

rafalek19

Użytkownik

Też mam ekspres od nich lol – bardzo fajna strona, wszystko dobrze rozpisane, dodatkowe artykuły na blogu i spokojnie można wybrać wszystko. Nie ma się co wstydzić, że się czegoś nie wie, nie ogarnia itp… jednak można naprawdę bardzo wiele wynieść wiedzy z ich artykułów itp. dodatkowo, można zapytać ekspertów itp.
#2017-02-27 06:14:50 

BakuGan

Użytkownik

No mi też bardzo podoba się oferta na tej stronce ;) koniecznie do nich napiszę i może też zamówię trochę sprzętów dla siebie ;)
#2017-02-27 08:31:12 

warszawska35

Użytkownik

To już wiem skąd sobie kupię ekspres do kawy heh ;p uwielbam kawusie i od daaaawna chciałam już sobie kupić dobry ekspres ;) teraz już będę wiedziała gdzie ;)
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015