#2017-02-06 01:06:13 

SebastianJeż

Użytkownik

Witam serdecznie wszystkich. Mam pytanie o takie nowoczesne drzwi, które to otwierają się chociażby poprzez fotokomórkę wykrywającą wchodzącą osobę. Mam dwie wątpliwości. Jedna to jaka jest trwałość takich drzwi, w sensie czy ta automatyka nie jest zawodna? Po drugie jak z czułością? Nie jak tak, że przechodzący kot a nawet niesiony wiatrem liść nie otworzy tych drzwi?
#2017-02-06 01:57:39 

rafalek19

Użytkownik

heh, podobny dylemat miałem swojego czasu ;) Nie Kolego, nowoczesna automatyka ma dużą tolerancję, przede wszystkim wykryty obiekt musi być większy, a do tego fotokomórkę ustawiasz od ewnej wysokości, więc przechodzące zwierzki drzwi nie otworzą. Jak chcesz dobre drzwi automatyczne, które naprawdę Cię nie zawiodą, to ja polecam zamówić je tutaj http://drzwiwloskie.pl/drzwi-automatyczne/. Porządna firma z włoskimi drzwiami, znają się na rzeczy i dostajesz pełną gwarancję.
#2017-02-06 04:42:14 

SebastianJeż

Użytkownik

No tak, fotokomórka może reagować od jakiejś wysokości, ale liścia w takim razie nie wpuści do środka?
#2017-02-06 07:33:53 

MalkoNtenkA

Użytkownik

To chyba by musiał lecieć potężny liść palmowy, wielkości korpusu dorosłego faceta, co w naszym klimacie chyba nie zdarza się zbyt często ;)
#2017-02-06 09:00:58 

SebastianJeż

Użytkownik

Śliczne dzięki za pomoc. Już kontaktowałem się z firmą DOM-BUD Serwis i zaproponowano mi kilka ciekawych rozwiązań. Swoją drogą pozytywnie cena mnie zaskoczyła, naprawdę przystępna, dzięki jeszcze raz.
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015