#2017-01-30 07:02:42 

Axe

Użytkownik

Potrzebuję na już firmy zajmującej się budową hal stalowych. Do tej pory zajmowała się tym dla mnie inna firma, ale oni już na etapie projektu zaczęli coś kręcić, wymyślać nowe koszty i spóźniać się z terminem, więc im podziękowałem. Zalezy mi na profesjonalnych i rzetelnych usługach i na tym żeby wszystko było, tak jak zostało ustalone na początku. Czyli w terminie i za koszty, które były podliczone na początku.
#2017-01-30 09:33:19 

Syriusz

Użytkownik

W budowlance różnie bywa, czasami dochodzą jakieś koszty po drodze, które trudno przewidzieć na samym początku, więc chyba musisz być trochę bardziej wyrozumiały.
#2017-01-30 09:53:35 

BakuGan

Użytkownik

albo właśnie zmienić firmę na lepszą, bo bezsensu się szarpać jak już na starcie chcieli go oszukać. Ja Ci polecam firmę Solid Hale Stalowe. To są świetni fachowcy i przez cały okres projektowania, załatwiania i budowania nic mi nie kręcili, nie wymyślali nowych cen i trzymali się terminów.
#2017-01-30 11:44:12 

Syriana

Użytkownik

Prawda! Też mam bardzo przyjemne doświadczenia z tą firmą. Współpraca była bardzo profesjonalna i miła. Jakbyś był zainteresowany to tu masz ich ofertę http://solidhale.pl/oferta/). Bardzo Ci polecam ich usługi jeśli chcesz kogoś sprawdzonego.
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015