#2017-01-16 04:42:22 

Visualia

Użytkownik

Witajcie. Zauważyłam, że coraz więcej moich znajomych w swoich mieszkaniach rezygnuje z firanek i zasłonek, i montuje rolety. Ja jeszcze do niedawna nie byłam przekonana do takiego rozwiązania, ale teraz jestem już niemal całkowicie na tak. Chciałabym pozbyć się firanek i wybrać jakies modne rolety. A Wy jakie osłony okienne moglibyście polecic mi w Warszawie?
#2017-01-16 07:17:30 

Torque

Użytkownik

Moim miejscem zamieszkania od kilku lat jest Warszawa rolety materiałowe zdecydowałem się zamontować w swoim warszawskim mieszkaniu. Ten rodzaj rolet jest już od dłuższego czasu bardzo popularny, gdyż łączy wysoką estetykę z funkcjonalnością. Więcej informacji na temat tego i innych rodzajów osłon okiennych znajdziesz pod adresem internetowym http://moreno.zaluzje-warszawa.eu/. Rolety materiałowe również można podzielić na kilka rodzajów, m.in. na rolety dzień noc, wolnowiszące, kasetowe oraz dachowe. Moim zdaniem oprócz rolet materiałowych na uwage zasługują również rolety rzymskie, a także różnego rodzaju żaluzje.
#2017-01-16 09:23:22 

rafalek19

Użytkownik

Ja właśnie jestem zwolennikiem żaluzji. Kiedyś miałem w mieszkaniu żaluzje aluminiowe, ale po jakimś czasie zdecydowałem się wymienić je na żaluzje drewniane, na co miała w dużej mierze wpływ zmiana wystroju całego mieszkania.
#2017-01-16 12:02:00 

Visualia

Użytkownik

Dziękuję za odpowiedzi. Chyba zdecyduje się na rolety materiałowe dzien noc, gdyż wydaja mi się najbardziej funkcjonalne.
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015