#2017-01-02 07:08:33 

warszawska35

Użytkownik

Zauważyłam, że zdrowe odżywianie się i w ogóle zdrowy tryb życia stały się w ostatnim czasie bardzo modne. Mnie również wciągnał ten trend, a stało się to mniej więcej w tym czasie, gdy stuknęła mi trzydziestka. Może to dlatego, że w końcu dorosłam ;) Rzuciłam palenie, ograniczyłam alkohol, zaczełam ćwiczyc i zwracac uwage na to co jem. Teraz coraz chętniej odwiedzam sklepy ze zdrową żywnością, gdzie można znaleźć wiele ciekawych i całkiem smacznych produktów. Niektóre z nich poznałam dopiero niedawno, np. olej kokosowy, ciecierzycę czy mąkę gryczaną. A Wy co najczęsciej kupujecie w sklepach ze zdrową zywnością?
#2017-01-02 09:02:33 

chucky

Użytkownik

Ja i moja żona kupujemy praktycznie wszystkie produkty spożywcze, które są oznaczone unijnym znakiem graficznym w postaci zielonego liścia. Znak ten symbolizuje produkcję ekologiczną. O tym, jakie produkty są najczęsciej oznaczane tym znakiem, można przeczytac na stronie internetowej www.ekologicznie.net.pl/pl/i/Produkty-bio/23. My najczęsciej kupujemy posiadające ten znak warzywa i owoce z gospodarstw ekologicznych, a także soki, zioła, kasze i płatki.
#2017-01-02 09:22:54 

krzysk2

Użytkownik

Uwielbiam owoce i warzywa z gospodarstw ekologcznych, bo są nie tylko zdrowsze, ale i smaczniejsze od tych, do produkcji których używa się nawozów sztucznych.
#2017-01-02 11:22:27 

Zefirka

Użytkownik

A ja w sklepach ze zdrową zywnością kupuję najczęsciej takie produkty, które sa trudno dostępne w tradycyjnych sklepach, np. makarony razowe, mąkę razową pszenną, a także mąkę gryczaną i orkiszową. Jako ze jestem łasuchem pozwalam sobie też od czasu do czasu na zakup słodkości, które są bezglutenowe i najczęsciej tez bezcukrowe.
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015