#2016-11-09 05:29:42 

chucky

Użytkownik

Cześć. Tak własnie chodzą mi po głowie sprzęty do wydruku trójwymiarowego. Wiem, że coś takiego troszkę kosztuje, ale chciałbym niegdyś takie cudeńko nabyć. Naprawdę zadziwia mnie fakt, jak można wiele uczynić z tego, co wykonać można w prosty sposób programowania. Macie jakieś sprawdzone rady dla początkującej osoby, pasjonata?
#2016-11-09 07:41:42 

rafalek19

Użytkownik

Witam. Mnie również zadziwia technologia i to jak bardzo w ciągu kilku lat posunęła się do przodu. Ze sprzętów, które można by było polecić to wiele czytałem na temat makerbot replicator. To według mnie jeden z najlepszych sprzętów możliwy do polecenia. Bardzo precyzyjny i wydajny. Sprawdź sobie także informacje na temat programowania tutaj masz link 3dphoenix.pl/prototypowanie.html. Warto sobie trochę odświeżyć pamięć. Pozdrawiam.
#2016-11-09 09:36:38 

thornthon

Użytkownik

Witajcie. Sądzię, że dobrze jest wziąć pod uwagę drukowanie 3d polyjet z wykorzystaniem dobrych sprzętów. To co mnie fascynuje w tym temacie to właśnie to, że można sobie zrobić protezę wydrukowaną w 3d. Mnie to naprawdę zadziwia. W ciągu kilku, kilkunastu lat wszystko się zmieniło nie do poznania.
#2016-11-09 09:47:05 

warszawska35

Użytkownik

Wszystko się zmienia..
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015