#2016-11-08 05:11:41 

Katiuszka

Użytkownik

Cześć! Stworzyłam tę grupę dla wszystkich, którzy tak jak ja są zakochani w Rosji, kulturze i języku. Studiuję filologię rosyjską i w przyszłości chciałabym wyjechać na stałe do Moskwy czy innego dużego rosyjskiego miasta. Chociaż podejrzewam, że życie tam jest drogie.
#2016-11-08 06:41:23 

rafalek19

Użytkownik

Ooo to widzę, że jest nas dwoje! Też mam fioła na punkcie historii Rosji! Mogę tego języka słuchać w nieskończoność i mam nadzieję, że wkrótce nauczę się mówić płynnie i może uda mi się wyjechać na jakieś praktyki właśnie do Rosji.
#2016-11-08 07:23:54 

Visualia

Użytkownik

To nie jest wcale takire skomplikowane, bo koszt wizy do Rosji wcale nie jest taki duży. Wystarczy sobie odłożyć trochę pieniędzy i potem to załatwić. Wiem, że w Warszawie na Marszałkowskiej 1 jest firma, która zajmuje się pośrednictwem w załatwianiu wiz, więc jeśli rzeczywiście tak fascynuje Was ten kraj no to do dzieła! :) Czas odkładać pieniądze i pojechać na wakacje!
#2016-11-08 09:48:35 

Katiuszka

Użytkownik

To jedno z moich największych marzeń!!! Dorabiam sobie w kawiarni po zajęciach i mam nadzieje, że uda mi się wyjechać na jakąś wymianę zagraniczną lub letnie praktyki. Bo gdzie indziej uczyć się kultury i języka, jak nie właśnie w tym kraju! Możemy się zgadać ( wszyscy miłośnicy Rosji) razem postarać się wyjechać!
#2016-11-08 11:07:18 

rafalek19

Użytkownik

O! świetny pomysł! Zawsze raźniej wyjechać ze znajomą sobą niż samemu! Jak będziesz kogoś szukać to ja bardzo chętnie wyjadę razem z Tobą. Już od dawna zbieram na tę moją wymarzoną podróż i mam nadzieje, że w końcu się uda. Także dzięki wielkie za porady związane z wizą, bo na pewno się przyda! Mam nadzieję, że już niedługo
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015