#2016-11-07 07:43:33 

warszawska35

Użytkownik

Hej, chyba jak każda kobieta chciałabym mieć piekna i szczupłą sylwetke, ale niestety moją zmorą jest podjadanie przekąsek między posiłkami, chcialabym to zmienic i zamienić niezdrowe przekąski na cos zdrowego i niekalorycznego. Jesli ktos ma na to patent, to poproszę zradzcie mi swoją tajemnicę:D
#2016-11-07 09:40:26 

Syriusz

Użytkownik

slyszałem, ze nie m to jak w ramach przekąsek zajadać się słonecznikiem łuskanym w hurcie i w detalu można go bardzo tanio kupić, takie ziarna słonecznika są bardzo zdrowe i bogate w witaminy i składniki odżywcze. Witamina A, magnez czy kwasy tłuszczowe omega3, to tylko niektore z zalet słonecznika. Wiem bo moja luba ciągle się tym zajada i nie może się tego na chwalic. Ostatnio mi powiedziała, ze ja tez powinienem sprobowac, szczególnie suszonych bananów, bo podobno ułtawja zasypianie i są lepsze niż niejeden lek nasenny.
#2016-11-07 10:58:37 

Mitra

Użytkownik

jeśli już mowa o czymś zdrowym, nie wyobrazam sobie swojej kuchni i domowej apteczki bez czarnuszki siewnej ta indyjska roślina doskonala jest jako przyprawa, np. do mięs, szczególnie do jagnięciny, a jej olej ma właściwości lecznicze.
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015