#2016-11-01 21:15:45 

Katiuszka

Użytkownik

Chciałabym za rok się budować wiec ten temat żywo mnie interesuje, ale zastanowiła mnie najbardziej ostatnia wypowiedź mojego znajomego który powiedział że zdecydował się na dom murowany bo szkieletowy jest zbyt skomplikowany do zaprojektowania i wykonania. Czy to prawda i czy warto interesować się drewnianymi domami?
#2016-11-01 22:12:11 

rafalek19

Użytkownik

Jeżeli podobają Ci się drewniane domy to oczywiscie warto. Klimat mają niepowtarzalny, są przytulne ciepłe i zdrowe. Co do skomplikowania wykonania i projektowania to nie słuchaj ludzi, bo metoda budowania jest bardzo podobna a nawet łatwiejsza i szybsza. Weź pod uwagę że doprowadzenie do stanu pod klucz zajmuje mniej wiecej maksymalnie 4 miesiące. U mnie wyrobili sie w dwa ale ze wzgledu na nieprzewidziane utrudnienia podaje sie 4. Zaprojektowanie domu szkieletowego jest szybkie i proste, a konstruckcja jest tak elastyczna ze pozwala na wiele wiecej ewentualnych zmian tak na etapie projektu jak i budowy.
#2016-11-02 00:55:50 

Plymouth1987

Użytkownik

Mieszkam od 4 lat w drewnianym domku i bardzo sobie chwalę. Nie miałem z niczym żadnych problemów, a budynek jest ciepły, bardzo dobrze docieplony i oszczedny. Na projektowaniu troche sie znam i szczerze nie wiem co Twój znajomy miał na myśli. Może chodzi o dach, no ale w murowanym też konstrukcję dachową robi sie z drewna.
#2016-11-02 03:49:29 

Katiuszka

Użytkownik

Do budowy wynajmowałeś może firme?
#2016-11-02 05:37:01 

Plymouth1987

Użytkownik

Tak, mieszkam pod Wrocławiem wiec skorzystałem z pomocy najlepszych fachowców w okolicy - proekoart.biz/. Firma naprawdę bardzo spoko, staje na wysokości zadania i niedużo sobie liczy nawet za kompleksowe usługi połączone z doradztwem. Polecam sie zdecydować :)
#2016-11-02 07:28:39 

Katiuszka

Użytkownik

Czytałam co nieco opini o nich i jest to ścisła czołówka. Mówisz ze ceny maja niskie? Z checia sie przekonam bo mam jeszcze pare pytan ale to juz jutro, zadzwonie sobie po pracy a wczesniej przygotuje pytania jakie mnie nurtują :D.
#2016-11-02 08:25:05 

Plymouth1987

Użytkownik

Też tak robie a później mam wrażenie że brzmie tak sztucznie jak jakiś program komputerowy.
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015