#2016-10-02 23:57:58 

Katiuszka

Użytkownik

No cześć! Szukam jakiegoś dobrego sklepu internetowego z meblami. Bo jednak od dłuższego czasu szukam jakąś dobrą firmę z meblami i nie mogę znaleźć nic dobrego.. pomyślałam sobie, że może wejdę na forum i założę temacik, a co! w końcu tyle jest różnych interesujących tematów na forum i może akurat mi będziecie w stanie coś doradzić.. gdzie opłaca się kupić meble? Żeby były i dobrej jakości i niedrogie?
#2016-10-03 01:47:42 

Mitra

Użytkownik

Ja zamówiłam meble Forte ze sklepu internetowego i powiem szczerze, że jestem bardzo zadowolona z tych mebli ;) bo jednak od dłuższego czasu szukałam jakiś solidnych rekomendacji i nie mogłam nic znaleźć. Ale w tym linku i w tym sklepie to ogólnie naprawdę można znaleźć bardzo solidne meble i za śmieszne pieniądze tak naprawdę. Bo jak byłam nie raz za granicą to tam za podobne meble się płaci o wiele, większe pieniądze.
#2016-10-03 02:12:40 

MalkoNtenkA

Użytkownik

Ja polecam sklep internetowy z meblami burzynscymeble.pl ;) mają tam przepiękne meble w bardzo dobrej cenie. Urządziłam sobie całe mieszkanie meblami od nich i jak dla mnie to wygląda ono naprawdę bardzo okazale i jestem z niego szalenie zadowolona ;)
#2016-10-03 05:07:47 

barbara59

Użytkownik

Słyszałam też sporo dobrego o tej firmie.. m.in. to, że jest tam super obsługa, mili ludzie i potrafią coś fajnie doradzić ;)
#2016-10-03 08:04:52 

Axe

Użytkownik

No to problem z głowy bo też szukałem firmy z meblami.. chyba też się do nich zgłoszę :P żona będzie bardzo zadowolona bo zdeklarowałem się że coś poszukam i tu proszę.. samo z nieba spadło, że tak to ujmę :P
#2016-10-03 11:02:50 

warszawska35

Użytkownik

No szczerze mówiąc to ja też szukałam takiego sklepu i nie wpadłam wcześniej na to, żeby założyć temat na forum.. brawo Ty :P ale ja też na tym skorzystam :D
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015