#2016-09-27 00:22:37 

Gomoku

Użytkownik

Hej :D Mam pytanko takie. Ponieważ moim ogromnym hobby jest łowienie ryb to zainteresowałem się tym tak wiecie. Bardziej profesjonalnie. Ulubioną moją metodą jest metoda na muchę i mam już teraz mnóstwo akcesoriów i one niektóre są naprawdę piękne. Ale teraz bym chciał pójść jeszcze krok dalej i zająć się samodzielnym wytworem przynęt i wszelkiego rodzaju akcesoriów do tego, żeby łowić. Te muskzi takie piękne są, może mnie też się uda coś pięknego zrobić. Tylko właśnie pytanie: gdzie i skąd brać materiały?
#2016-09-27 02:52:16 

BakuGan

Użytkownik

A to wcale nie jest takie trudne. Mnie też swego czasu interesował fly tying i muszę powiedzieć, że jest spora masa sklepów, w których wszystko można dostać. No i ogromną zaletą tego jest tak mówisz to, że można zrobić naprawdę takie cudeńka, które wręcz wyglądają jak dzieła sztuki. Fajna sprawa
#2016-09-27 05:50:38 

Gomoku

Użytkownik

No dobrze mówisz, że tego sporo, ale na przykład jakie miejsce byś nam polecił do tego, żeby tak było? Bo ja się zupełnie w tej kwestii nie orientuję. Możesz jakimś konkretnym przykładem zarzucić? Wtedy będę już właściwie całkiem zadowolony i Cię przestane w tej kwestii męczyć. Z technicznymi rzeczami chce sam dojść do ładu :D Bo wiem, że na caddis.pl/pl/c/Ubrania/171 ubrania można kupić, ale czy taki sprzęt też?
#2016-09-27 06:35:56 

BakuGan

Użytkownik

Ja bym Ci właśnie najlepiej polecił zajrzeć na caddis.pl/pl/i/Fly-Tying/22 i tam sobie popatrzeć na te wszystkie akcesoria, które są potrzebne do tego, żeby zrobić własne muchy i te wszystkie sprawy. Moim zdaniem sprawa jest super
#2016-09-27 07:08:20 

Gomoku

Użytkownik

No wiesz, że jest super, dlatego właśnie chcę się tym teraz zająć :D Oby rzeczywiście było tak jak mówisz i żeby i to dobrze szło
#2016-09-27 10:05:23 

BakuGan

Użytkownik

Jak już zaczniesz wszystko robić i tym się zajmować to pójdzie. Trzymam kciuki
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015