#2016-09-07 00:28:59 

chucky

Użytkownik

Witajcie. Wstyd mi to przyznać, ale strasznie boję się dentystów. Mam jakiś uraz z dzieciństwa i zebranie się w sobie, aby pójść do takiego specjalisty graniczy u mnie z cudem. Muszę w końcu zrobić ten krok i sprawdzić stan swojego uzębienia, bo pojawiły się plamy, które nie jest łatwo usunąć poprzez mycie, może to próchnica. Czy moglibyście polecić jakiegoś dobrego stomatologa z Poznania, mieszkam niedaleko, więc jak najbardziej lokalizacja mi pasuje. Poproszę was o powagę w komentarzach, mnie wcale nie jest do śmiechu.
#2016-09-07 02:06:47 

warszawska35

Użytkownik

Cześć. Ja nie zamierzam się śmiać, ja się panicznie boję igieł, strzykawek i wiem co możesz czuć na fotelu dentystycznym. A nie próbowałeś wyszukać w necie wpisując frazy dobry stomatolog Poznań tak chyba byłoby najłatwiej, w końcu są teraz takie strony gdzie pacjenci mogą oceniać lekarzy, pod względem jakości usług, podejścia, fachowości i cen, więc chyba coś byś wynalazł. Niemniej jednak powodzenia i odwagi!
#2016-09-07 04:32:28 

rafalek19

Użytkownik

Siemka. W Poznaniu jest super gabinet dentystyczny. To taka rodzinna klinika stomatologiczna, nazywa się Bajkodent. Fajni ludzie, mają świetne podejście do pacjentów, a co najważniejsze potrafią się wczuć w rolę i nie dopuszczają do sytuacji żeby coś było nie tak.
#2016-09-07 05:58:47 

Zefirka

Użytkownik

Hej ludzie, a czy można byłoby prosić jakieś konkrety, namiar na stronę www, żebym mogła sobie sprawdzić cennik, kontakt i tak dalej. Przepraszam, że tak bezczelnie się dołączam, ale tez właśnie przeprowadziłam się do Poznania, a zaczął mnie mocno ząb boleć i zupełnie nie wiem gdzie się zwrócić. Będzie mi miło za namiar. Pozdrawiam gorąco.
#2016-09-07 08:51:20 

rafalek19

Użytkownik

Hej. Już podaję link do ich strony bajkodent.pl/. To jest właśnie najgorsze jak gdzieś wyjeżdżasz na dłużej, a zdrowie zaczyna szwankować. Gdybym był na twoim miejscu pewnie też szukałbym kogoś sprawdzonego.
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015