#2016-08-31 05:32:48 

Syriana

Użytkownik

Cześć Wam! Szukam od dłuższego czasu, takiego ekskluzywnego sklepu, w którym mogłabym zrobić większe zakupy różnych ubrań i dodatków. Miałam kiedyś taki fajny sklep, ale przestał dodawać nowe ubrania i ciągle bazuje na starych kolekcjach. Możecie mi polecić jakiś dobry sklep, najlepiej z ubraniami włoskimi? Bo od lat jestem zakochana w tym stylu i kocham ich ubrania ;) Proszę o pomoc w poszukiwaniach.
#2016-08-31 08:30:17 

MalkoNtenkA

Użytkownik

Ja polecam Ci mocno Loretti Boutique;) to firma, w której kupisz wysokiej jakości ubrania, właśnie od włoskich projektantów ;) odkładam sobie właśnie pieniądze i chcę zakupić pewnią suknię z ich strony internetowej.. mam już większą połowę i już niedługo sobie ją kupię. Jak chcesz najwyższej jakości ubrania, w których można wyskoczyć na każdą okazję, to właśnie znalazłaś idealne miejsce na zakupy.
#2016-08-31 09:12:51 

Visualia

Użytkownik

Ostatnio kupiłam kilka par butów Love Moschino i zdecydowanie trafiłam na perełkę, jeśli chodzi o sklepy z ubraniami. Gorąco polecam – wejdź sobie w ten link i sama się przekonaj. Ten sklep loretti.pl to jest po prostu coś pięknego ;) Ale od razu uprzedzam, że lepiej miej w zapasie trochę pieniędzy na koncie, bo trudno się oprzeć i nie kupić od razu czegoś.
#2016-08-31 10:41:07 

barbara59

Użytkownik

Ja z kolei mega lubię swoje włoskie buty Liu Jo, które ubieram tylko na najważniejsze okazje i traktuje jako taką swoją małą świętość w domu ;P Możecie się śmiać, ale mega jestem wyczulona na punkcie swoich butów.
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015