#2016-08-26 06:41:04 

barbara59

Użytkownik

Kochani pytanie może dziwne, ale prowadzę sklep z zabawkami i ogólnie rzeczami dla dzieci i chciała bym maksymalnie ograniczyć koszty bo mam jakiś trudniejszy okres. Nie chcę zalegać z czynszem ani zusami ani tym bardziej ze skarbówka wiec bede wdzieczna jesli mi pomozecie.
#2016-08-26 07:40:31 

Gomoku

Użytkownik

Przenies sklep do sieci. Serwer internetowy to kwestia paru groszy w porównaniu do kasy jaka musisz wylozyc na czynsz i opłaty. Wiem z doświadczenia że duże sieci wykańczają po trochu każdego sklepikarza dlatego uważam że prowadzenie interesu w formie stacjonarnej zwyczajnie mija się z celem. Polecam też skorzystać z testowego VPS w Hekko które ma chyba najlepsze stawki na rynku w tej chwili a jakość usług z najwyższej półki.
#2016-08-26 09:02:57 

BakuGan

Użytkownik

Korzystam aktualnie z ich usług i jestem bardzo zadowolony. Nie miałem jak dotąd żadnych problemów, awarii, wszystko gra i buczy jak powinno. Trafiłem na nich bo poszukiwałem odpowiedzi na pytanie jak przenosi się domeny do innych operatorów i na jakims forum ktoś podrzucił mi namiary na firmę. Zdecydowałem się od razu i nie żałuję, gdybym miał ponownie wybierać to zostałbym przy tym co jest, pzdr.
#2016-08-26 09:17:56 

Syriusz

Użytkownik

Jeśli chodzi o najtańsze domeny com rzeczywiście przodują. Nie znalazłem firmy która miałaby lepszą od nich ofertę. Współpracujemy juz od dłuższego czasu i podobnie jak wy nie zgłaszam zastrzeżeń bo są to kompetentni specjaliści którzy śweitnie wywiązują się ze swoich zadań. Polecam każdemu i pozdrawiam.
#2016-08-26 10:37:28 

barbara59

Użytkownik

Nie zastnawiałam się nad tak diametralną zmianą profilu działalności, ale jak sie głebiej nad tym zastanowić to ma to sens. Gdybym wydała 1/3 pieniedzy czynszowych na reklamę to byłabym bardzo dobrze widoczna.
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015