#2016-08-19 05:36:02 

Syriana

Użytkownik

Witam wszystkich forumowiczów. Ostatnio ja i mój mąż mamy w pracy zwariowany czas. Jak ja wyjeżdżam w delegację, to on jest w domu, mijamy się w drzwiach i wówczas zamieniamy się rolami – ja wracam i zajmuję się naszą sześcioletnią córką Gabrysią, zaś mąż jedzie do Wrocławia, Katowic, a nawet za granicę. Ja przeważnie zostaję w kraju. No ale nieważne. Jak byłam już w drodze do domu, mój mąż zadzwonił i powiedział, że on za godzinę wyjeżdża do Olsztyna na 5 dni, a ja mam zająć się nieszczelnymi drzwiami. Że co słucham? Jakim cudem ja mam to zrobić. Przecież jest tyle rodzajów tych uszczelek, ja nawet nie wiem co do czego. Help!
#2016-08-19 06:47:15 

Visualia

Użytkownik

Nie przejmuj się, to anwet lepiej. Będziesz miała lekcję i z każdym takim wyzwaniem będziesz się stawała niezależną, świadomą kobietą! Twój mąż będzie z Ciebie dumny.
#2016-08-19 08:20:03 

Gomoku

Użytkownik

Zapytaj najlepiej konsultanta sklepu internetowego Tesa.pl – to producent uszczelek silikonowych który na pewno w zaistniałej sytuacji uratuje Cię z opresji nie tylko profesjonalizmem i doradztwem, ale też produktami świetnej jakości, docenianej przez tysiące przed Tobą. Dlaczego sama chcesz się katować i zajmować tym, na czym totalnie się nie znasz? To tak, jakbyś kazała przygotować mężowi całe święta włącznie z gotowaniem i sprzątaniem. Ja jestem właśnie fanem silikonowych uszczelek.
#2016-08-19 10:23:10 

Axe

Użytkownik

Ja zaś stanowczo polecam uszczelki gumowe. Nie chcę Ci mieszać w głowie i może faktycznie zapytaj konsultanta, ale ja uważam że uszczelki gumowe do drzwi nadają się lepiej. No i pewnie są tańsze. A mąż zrobił Ci niezły sprawdzian. Może następnym razem Ty każ mu ugotować obiad dla gości albo kupić córce sukienkę na wypad na miasto.
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015