#2016-08-10 07:01:59 

Katiuszka

Użytkownik

Mój tata właśnie przeszedł na emeryturę. Zawsze marzył o takim małym traktorku do koszenia trawy wiec chciałabym mu zrobić prezent i zamówić, ale czy to na pewno dobrze kosi trawę i jest dokładne? Nie ma sensu żebym zamawiała coś po czym i tak trzeba bedzie poprawiać normalną kosiarką. Prosze o odpowiedzi osób które uzywaly juz takich urzadzen i na podstawie swoich doswiadczen moga sie wypowiedziec. Pozdrawiam i z góry dziekuje.
#2016-08-10 09:16:53 

SebastianJeż

Użytkownik

Koszę traktorkiem od wielu lat i jestem bardzo zadowolony. Pracuje sie wygodnie, szybko i sprawnie a efekty są lepsze niż w przypadku tradycyjnej kosiarki. Pomimo gabarytów jest wyjątkowo skrętna i dociera w kazde miejsca, szczerze przyznam ze nawet w takie które były problemem przy uzywaniu pchanej spalinówki. Polecam bo niedrogi traktorek bardzo ułatwia prace w ogrodzie i pozwala na przyjemne spedzanie czasu podczas koszenia.
#2016-08-10 10:15:26 

Mitra

Użytkownik

Mój mąż kosi traktorkiem i też jest bardzo zadowolony. W ogóle jak tylko go dostał to kosił co 3 dni :D. Wygladal tylko przez okno i mówił do szyby ze trawa juz podrosła i trzeba coś z tym w końcu zrobić. Cała rodzina kładła się ze śmiechu, a syn kazdego dnia pytał czy zamierza w końcu skosić trawę bo w tym buszu juz sie nie da mieszkac :P.
#2016-08-10 11:56:24 

Zefirka

Użytkownik

hahaha :P, rozważamy własnie z mezem taki zakup i rozwaliłaś mnie swoją historią. Mój facet ma problemy z chodzeniem po powrocie z misji ale bardzo stara sie byc aktywnym w kazdej sferze w jakiej tylko moze. Mysle ze to bardzo pomogloby mu poczuc sie lepiej.
#2016-08-10 13:37:50 

Mitra

Użytkownik

No tak, dla faceta to zawsze najwieksza trauma jesli nie moze zadbać o dom albo o siebie. Zgadzam sie ze to na pewno by mu pomogło czuć się potrzebnym.
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015