#2016-08-08 03:19:56 

barbara59

Użytkownik

Witam serdecznie. Szukam firmy, która zajmie się przygotowaniem i wydrukiem etykiet zgodnych z indywidualnym zamówieniem. Chodzi mi o etykiety z kodem kreskowym przeznaczone do sklepu z zabawkami, ktory prowadzę. Czy zechcielibyście mi jakoś pomóc? Będę wdzięczna za wasze odpowiedzi ;)
#2016-08-08 06:15:05 

thornthon

Użytkownik

Witaj, polecam Ci wejsc na strone jantar.pl/branze/produkcja/etykietyta%C2%9Cmy-termotransferowe/ i rozejrzec sie, co mają do zaoferowania... Wybór ogromny, powinno sie znaleźć coś dla Ciebie tez ;) pozdrawiam!
#2016-08-08 06:51:23 

stoicka01

Użytkownik

Kolega Ci poleca naprawde śwetna firme... jesli chodzi o etykiety to to jest akurat raczej prosta sprawa, trudno chyba byc jakos super niezadowolonym z etykiet... ale ja robilam u nich duze zamówienie na program sklepowy, swietne, indywidualne podejscie do klienta, wszystko zrobione od A do Z, na początku wnikliwa analiza, aby oprogramowanie idealnie wpisywalo sie w potrzeby mojego sklepu... rewelka ;)
#2016-08-08 08:00:13 

warszawska35

Użytkownik

Z ciekawosci weszlam na sronke i na moje szcze scie znalazlam to, czego aktualnie szukam :D drukarke opasek dla pacjentów, ogromny wybór, faaaajnie ;)
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015