#2016-08-04 02:52:59 

Katiuszka

Użytkownik

Dzień dobry. Interesują mnie kwiaty. Ale nie byle jakie kwiaty. Chodzi o to, żeby ktoś je dostarczył pod wskazany adres. Do tej pory tak robiłam z jednej kwiaciarni, ale oni chyba się zamknęli, nikt tam telefonu nie obiera. A mi bardzo zależy na tym żeby ta osoba te kwiaty dostała. Czy wiecie Państwo może czy gdzieś takie kwiaty jeszcze można w ogóle tak dostać i zamówić ? Mam nadieję, że to nie była jedyna firma, która takie usługi oferuje w całej Warszawie
#2016-08-04 04:51:08 

rafalek19

Użytkownik

Pani droga, jeśli chodzi o kwiaty na telefon Warszawa akurat ma się całkiem śwetinie i można tu bez problemu takie usługi znaleść jak się chce. A to prawa, że usługa jest świetna i sam także z niej wiele razy już korzystałem jak taka potrzeba była. Rzadko bo rzadko ale zawsze
#2016-08-04 06:16:02 

Plymouth1987

Użytkownik

A ja to bym proponował się przerzucić z telefonu na internet. Może Pani bez problemu znaleźć w Warszawie kwiaty w Internecie i je tam zamówić, więc teraz to już tylko kwestia znalezienia odpowiedniego miejsca. A takich jest w Warszawie sporo, chociaż nie wszystkie oferują usługę na równie wysokim poziomie, dlatego trzeba trochę uważać, jak się zamawia i gdzie dokładnie, bo można się po prostu nadziać na nieodpowiednią kwiaciarnie
#2016-08-04 09:07:16 

Katiuszka

Użytkownik

To w takim razie gdzie mogę znaleźć odpowiednią kwaciarnię, ażeby się nie nadziać? I żeby kwiaty były piękne i zdrowe?
#2016-08-04 10:01:26 

Plymouth1987

Użytkownik

Ja bym polecał Kwiatomat To jest ogólnie bardzo dobra kwiaciarnia i wysyłkę kwiatów też prowadzą, więc spokojnie im można w tej kwestii zaufać i tam zamawiać.Dla mnie już wiele takich przesyłek zrobili więc mogę ręczyć za nich
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015