#2016-08-04 03:34:23 

chucky

Użytkownik

Witam wszystkich bardzo serdecznie. Mieszkam w małej miejscowości i posiadam sporo ziemi. Tak się składa, że chciałbym zrobić pewne zapasy drewna na zimę. Do tej pory korzystałem z usług pewnej firmy, która oferowała tani wyrąb. Niestety.. od pewnego czasu właściel zachorował i już niestety firma nie prosperuje. Tak się zastanawiam, czy może ktoś na forum zna jakąś firmę, tartak do którego można byłoby się zgłosić? Bardzo prosiłbym Was o jakieś propozycje i najlepiej żebyście mnie skierowali do konkretnej firmy bo bardzo trudno samemu coś znaleźć na poziomie. Z góry dziękuję Wam i pozdrawiam!
#2016-08-04 05:27:02 

rafalek19

Użytkownik

Polecam odwiedzić stronkę tartak-olida.pl/ oni oferują bardzo wysokiej jakości usługi jeśli chodzi o drewno i różne prace z nim. Wycinka, prace w drewnie itp. itd. Akurat od dawno współracuje z tą firmą i z każdych zleceń się bardzo dobrze wywiązują. Do tego jeśli chodzi o ich cennik to jest on bardzo przyzwoity i dobrze dopasowany do usług.
#2016-08-04 06:17:07 

thornthon

Użytkownik

No mi też się przyda namiar na taki tartak. Takie firmy, w których praca opiera się na manualnych pracach itp. to już jednak coraz większa rzadkość i dobrze mieć pod reką kontakt do zawodowców.
#2016-08-04 07:44:36 

SebastianJeż

Użytkownik

Całkowicie się zgadzam – pamiętam jak dawno temu mój ocjeic prowadził tartak.. to jest bardzo ciężki biznes,
#2016-08-04 09:16:09 

Katiuszka

Użytkownik

Ja chyba też zgłoszę się do tej firmy, bo kupiłam sporą działke w swojej rodzinnej miejscowośc i jest cała porośnięta drzewami i krzakami. Postaram się o specjalne dokumenty na wycinkę i napiszę do tej firmy, czy są u nich jakieś wolne terminy. Bo zleciłam to swojemu mężowi, ale oczywiście on ma inne rzeczy do roboty jak zawsze
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015