#2016-08-02 03:01:53 

barbara59

Użytkownik

Słuchajcie, szukam dobrego dostawcy mebli i to mebli dobrej jakości. Interesuje mnie zarówno niska cena, jak i oczywiście wygląd poszczególnych elementów. Liczę na dobry namiar, bo te wszystkie duże sklepy dużo obiecują, a oferta jest tylko taka sobie. Pewnie macie jakieś sprawdzone sklepy, z których warto skorzystać.
#2016-08-02 05:46:49 

Syriana

Użytkownik

Ja też nie lubię robić zakupów w tych dużych sklepach, bo tam jest zwsze drożej. Oczywiście mówię o tych, które zanm z internetu. Za to bardzo lubię zaglądać do sklepów, które nie brylują w reklamach. Tam zawsze można znaleźć ciekawe kąski, które nie kosztują wiele i wyglądają bardzo dobrze.
#2016-08-02 06:37:42 

Zefirka

Użytkownik

Jeśli chcesz pewny i sprawdzony sklep to skorzystaj ze sklepu meblex-rawicz.pl, który znam osobiście i wielokrotnie w nim kupowałam. Zawsze mogę liczyc na sporo nowości rynkowych i pewny towar. Ostatnio sprawiłam sobie meblościankę firmy Forte, bo ta stara była już beznadziejna :)))
#2016-08-02 07:07:49 

barbara59

Użytkownik

Pytam, bo planuję zmienić wystrój w całym mieszkaniu. Zostawiam tylko kuchnię bo tą robiłam pod zamówienie w zeszłym roku. A wszystkie inne pokoje inną na wymianę. Mam kilka upatrzonych aranażacji i ich się będe trzymała przy ostatecznym wyborze.
#2016-08-02 07:35:43 

rafalek19

Użytkownik

Sklep, o którym pisze koleżanka działa pełną parą :))) Mają meble z każdej grupy towarowej. Są tam łóżka, komody czy nawet ławostół, który kupiłem u nich osobiście. Tak duży wybór przyciąga klientów, więc i ja nie miałem oporu, żeby skorzystać z tych usług.
#2016-08-02 09:53:23 

Gomoku

Użytkownik

Masz racje, że duży asortyment zawsze robi swoje :))) A jeśli do tego różni się od tego, jaki można znaleźć w innych sklepach to już całkiem. Ja akurat wyszukanych zakupów tam nie robiłem, bo potrzebowałem dużego łóżka z materacem i tam dostałem najlepszą cenę.
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015