#2016-08-02 02:39:18 

Plymouth1987

Użytkownik

Cześć. Macie jakieś pomysły na niezbędne akcesoria do domu. Zakupiliśmy z żoną dom marzeń, ale do remontu. Zastanawiam się, czy o niczym nie zapomniałem. Chciałbym, abyście podzielili się waszymi opiniami na temat niezbędnych rzeczy, które warto mieć w swoim domu.
#2016-08-02 04:37:13 

barbara59

Użytkownik

Cześć. Ja skromnie się wtrącę, ale uważam, że najlepsze są urządzania z czujnikami wykrywającymi gaz. Uważam, że w dzisiejszych czasach takie coś jest odpowiednie, podobnie jak czujniki dymu. Nie mówię, żeby zaraz instalować alarmy w domach, ale takie urządzenia informujące o nieprawidłowościach są wskazane. Tyle się teraz mówi o pożarach i wybuchach gazu a można by było tego uniknąć gdyby ludzie chcieli się zabezpieczać.
#2016-08-02 04:54:27 

Torque

Użytkownik

ja tam uważam, że nie da się obyć bez jednej rzeczy. Od lat zmagam się z kanalizacją gdzie przyłącze jest źle zrobione – upodobania poprzedniego właściciela. Uważam, że w każdym domu powinno się znaleźć miejsce dla spiralnych przepychaczy kanalizacyjnych. Nawet nie wiecie jaką ulge poczułem, gdzie przy pomocy tego nieskomplikowanego i niedrogiego narzędzia udrożniłem przepływ kanalizacji w moim domu. Po dwóch dniach męczarni tylko to pomogło.
#2016-08-02 07:34:44 

SebastianJeż

Użytkownik

Cześć wszystkim. Tez uważam, że czujniki powinny znaleźć się w każdym domu. Ja natomiast poszukuję rury do komina. Chyba będę musiał trochę pojeździć po marketach.
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015