#2016-07-28 07:47:37 

rafalek19

Użytkownik

Posty: 91

Skąd: Kraków

Wiek: 27

Zastanawiam się, czy dałoby radę nakleić fototapetę na jedną ze ścian w kuchni i czy zbyt szybko nie zaszłaby ona tłuszczem, albo nie zaczęła odchodzić przez nadmiar pary wodnej w powietrzu. Co o tym myślicie?
#2016-07-28 09:51:21 

SebastianJeż

Użytkownik

Posty: 59

Skąd: Gdynia

Wiek: 36

To się obudziłeś:) Od wielu lat możesz kupić specjalne rodzaje fototapet przystosowanych do wnętrz o podwyższonej wilgotności powietrza. Taka specjalna foto tapeta jest nie tylko odporna na wilgoc, ale i dobrze radzi sobie z promieniami słonecznymi. Możesz też sięgnąć po zmywalną naklejkę albo coś takiego jak specjalne panele szklane do kuchni, na których też są nadruki. Taki nadruki zabezpiecza się specjalnym laminatem i wykonuje się je na szkle hartowanym, także są równie wytrzymałe jak kafelki.
#2016-07-28 11:10:12 

barbara59

Użytkownik

Posty: 45

Skąd: kalisz

Wiek: 56

Fototapete nakleisz na każdą w miarę gładką ścianę, tyle że do kuchni stosuje się ich specjalne rodzaje, odporne na wilgoć, częściowo lub w pełni zmywalne, dobrze zabezpieczone przed uszkodzeniem i blaknieciem. Wybierasz sobie jakiś motyw, na przykład fototapety uliczki Chorwacja albo Grecja ma przecież piękne stare miasta. Czy może coś bardziej uniwersalnego tj. fototapeta most, dom, pejzaż czy cokolwiek innego i zaznaczasz w zamówieniu, że to ma być do kuchni. Tylko musisz znaleźć jakąś firme, która zajmuje się tym profesjonalnie. Ma duży wybór typów fototapet i motywów.
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015