#2016-07-25 00:51:35 

chucky

Użytkownik

Maly remont w domu i jednak trzeba jak zawsze w tym okresie robic zakupy. Okna wymienilem teraz z wieksza wentylacja i zastanawiam się nad zakupem rolet albo zaluzji. Co wedlug was jest lepsze – rolety czy żaluzje?
#2016-07-25 02:02:03 

rafalek19

Użytkownik

Wszystko zalerzy od tego co jest dal cieie kluczowe. Dla mnie ważniejszym sa wzgledy praktyczne i moja wlasna wygoda. Lubie to, co jest stereowane pilotem, bo wtedy mam wieksze poczucie kontroli. Ale wszystko zalezy od tego, jak chcesz zaranzowac okno. A każdy na to ma swój wlasny sposób. Ja przeglądałem rolety z Bytomia oknabytom.pl/rolety-zewnetrzne/ i może tez ci wpadnie cos do oka. Tam są rolety natynkowe, nastawne i podtynkowe. Tez inne, wiec możesz cos sobie konkretnie wybrac. Maja tez zaluzje poziome oknabytom.pl/zaluzje-poziome/ i może akurat ciebie one zainteresuja. Zaluzje sa ok., gdy nie chcesz za wiele swiatla w pomieszczeniu. I możesz sobie regulowac, ile chcesz siwatla. wiec w sumie spoko pomysl.
#2016-07-25 04:50:32 

warszawska35

Użytkownik

Ja lubię słonce, ale czasem go jest za dużo :( Ale lata niektóre sa upalne bardzo i nie da się obejsc bez porządnych zaslon albo żaluzji. Bo inaczej w domu można się ugotowac. Czuję się wtedy jak bym przerzuciła tonę węgla w kopalni…
#2016-07-25 07:11:10 

krzysk2

Użytkownik

A ja się czuję, jakbym wyladowala na marsie. Tam podobno jest tak goraco, ze człowiek by umarl.
#2016-07-25 09:37:58 

thornthon

Użytkownik

Cos słabe na tym swiecie kobiety… tylko by padaly jak muchy :P
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015