#2016-07-22 04:55:57 

barbara59

Użytkownik

Witam, jestem kobietą bardzo aktywną, całe zycie uprawiałam dużo sportu. Zaszłam w ciążę i oczywiście aktywność ograniczyłam do minimum. Jednak pozostało we mnie to, że najchetniej chodziłabym tylko w dresach a jak sie okazuje kupić ładne spodnie dresowe z brzuszkiem nie jets łatwo. Prosze o pomoc, gdzie sie ubieracie? ::)
#2016-07-22 06:34:43 

MalkoNtenkA

Użytkownik

Hej, hej! Oooj, nie jest łatwo wybrac ciuszki, jak sie ma brzuszek, to fakt :D Jest taki sklep MoroMu z odzieżą ciążową gdzie kupilam mega wygodne topy i bluzki ciazowe. Maja bardzo duzy wybor i ceny tez baaaardzo fajne! Z tego co pamietam chyba mieli zakladke z odzieza sportowa, pewnie bys wybrala cos dla siebie. Polecam zajrzec :)
#2016-07-22 07:13:48 

Visualia

Użytkownik

Rzeczy są tam fajne, potwierdzam. Dobrej jakosci, bluzeczki bawelniane sprawdzily sie idealnie. Bardzo atrakcyjne ceny za rzeczy fajnej jakosci. Poza tym po ciazy tez tam kupilam super koszulkę nocną do karmienia. Polecam wszystkim mlodym mamom takie rozwiazanie. Bardzo wygodne i komfortowe kiedy karmi sie piersią.
#2016-07-22 09:57:16 

Mitra

Użytkownik

Ja polecam leginsy ciazowe! Sa wygodne, w sumie latwo dostac, nie sa drogie i wiele bluzeczek do nich pasuje.
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015