#2016-07-13 19:15:03 

warszawska35

Użytkownik

Hej. Mam pytanie: czy korzystaliście kiedyś z usług jakiegoś serwisu komputerowego? Czy opłaca się w ogóle zawozic sprzęt do takiej firmy czy też już lepiej zainwestować w nowy? Nie wiem, czy takie serwisy potrafią skutecznie poradzić sobie z naprawą komputera i czy nie biorą zbyt wiele kasy.
#2016-07-13 20:43:30 

chucky

Użytkownik

chcesz to naprawiaj, a jak nie chcesz, to nie. każdy robi jak uważa. jedni wolą kupić sobie nowy PC czy laptop i nie tracic czasu ani pieniędzy na naprawe starego. inni - szczególnie nieco starsze pokolenie - woli naprawiać to co się zepsuło i ja wlasnie do takich osób należe.
#2016-07-13 22:52:19 

rafalek19

Użytkownik

Można naprawić uszkodzony sprzęt komputerowy pod warunkiem, że w ogóle da się go naprawić. Jak sprzęt jest stary i wysłużony, to uważam, że nie opłaca się w niego ładowac pieniędzy i lepiej zainwestowac w nowy.
#2016-07-14 01:12:54 

chucky

Użytkownik

no jeśli mamy do czynienia z dwudziestoletnim starociem, to pewnie, że nie ma sensu go naprawiać. ale jeżeli dajmy na to mamy niedziałający pięcioletni laptop czy PC, to powinno się go naprawić, jeżeli oczywiście jest taka możliwość. warto wtedy udać się do dobrego serwisu komputerowego, który ma w swojej ofercie szeroki wachlarz usług. ja ostatnio korzystalem z usług firmy, która zajmuje się m.in. naprawą dysków w Warszawie i pracujący tam informatycy poradzili sobie bez trudu z tym problemem. w swojej ofercie mają również wiele innych usług i sądze, ze znaja się na rzeczy.
#2016-07-14 01:48:47 

warszawska35

Użytkownik

A jakie jeszcze przykładowe usługi oferują? Może też zdecyduje się, żeby skorzystac z ich pomocy.
#2016-07-14 03:33:14 

chucky

Użytkownik

no np. oferują wymianę podzespołów komputerowych, zmianę systemu operacyjnego z Windows 10 na 7 czy też odzyskiwanie danych z pendrive’a. ta ostatnia usługa może być bardzo przydatna w sytuacji, gdy ktoś stracił zapisane na urządzeniu przenośnym ważne pliki, np. dokumenty lub prace pisemne.
#2016-07-14 06:01:24 

warszawska35

Użytkownik

To bardzo ciekawe. A czy zajmują się również odwirusowywaniem sprzętu komputerowego?
#2016-07-14 08:26:18 

chucky

Użytkownik

tak, też. można o tym przeczytac na ich stronie internetowej bezpiecznylapek.pl/oferta/usuwanie-wirusow-z-komputera/. mysle, że teraz już bedziesz zdecydowana, żeby skorzystac z ich oferty.
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015