#2016-07-11 05:50:48 

Katiuszka

Użytkownik

Drodzy pszczelarze, chciałem się Was zapytać jak często powiększacie swoje pszczele rodziny. Mam własnie zamiar powiększyć dość znacznie moje zasoby, bo terenów z pożytkami jest naprawdę sporo i jest na czym pracować.
#2016-07-11 07:52:33 

Mitra

Użytkownik

Wszystko zależy od tego, jaki mam budżet. Nie ma co ukrywać, że każdy kolejny ul wiąże się z kolejnymi wydatkami, chociaż na pierwszy rzut oka wydaje się, że to jakiś nieznaczący wydatek. Jak się wszystko zbierze razem to wychodzi niezła kwota.
#2016-07-11 09:35:44 

Katiuszka

Użytkownik

Sprawa jest oszacowana i jak na razei mnie na to stać. Jak policzyłam sobie ile będę mogła zarobić na miodzie, to nawet będzie się to opłacało, ale nie mogę przedobrzyć, bo wiadomo, lepiej małymu łyżkami a częściej :))))
#2016-07-11 10:10:09 

Gomoku

Użytkownik

Dobry artykuł na temat odkładów pszczelich znajdziesz tutaj pszczeliazyl.pl/blog/odklady-pszczele/. Jest tam mnóstwo informacji jak to prawidłowo zrobić bez szkody dla dotychczasowej rodziny. Trzeba być bardzo ostrożnym, żeby nie zachwiać całej równowagi.
#2016-07-11 10:47:47 

Axe

Użytkownik

Ja każdego roku staram się powiększać swoje pasieki. Zasadą dla mnie jest tworzenie nowych pasiek w nowych miejscach, oczywiście takich, które są zasobne w pokarm. A tak na marginesie na tym forum jest mnóstwo filmów o pszczołach, które także mogą okazać się bardzo pomocne przy tworzeniu nowych pasiek i nie są to filmy animowane, jakby pewnie niektórzy pomyśleli.
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015