#2016-07-07 02:49:00 

SebastianJeż

Użytkownik

Hej! Potrzebna pomoc w tworzeniu kopii zapasowych danych firmy oraz przechowywaniu danych tak, żebym mógł spać spokojnie. Coś tam próbowałem sam robić, ale nie bardzo mi to wyszło, to znaczy nie jestem pewny czy moje dane na pewno są bezpieczne. Ktoś już coś takiego robił? Co z tym całym backupem, opłaca się?
#2016-07-07 04:15:17 

Torque

Użytkownik

Backup to inaczej rzecz biorąc kopia bezpieczeństwa, która służy do przywrócenia zachowanych przez ciebie danych, dzięki czemu możesz być spokojny o to co się z nimi dzieje nawet w przypadku ich utraty. W kwestii niewielkich zasobów wystarczy program do backupu który to odpowiednio zarchiwizuje i zabezpieczy np. taki darmowy cobian back albo todo backup.
#2016-07-07 05:49:11 

warszawska35

Użytkownik

Na twoim miejscu chyba jednak wybrałabym coś bardziej profesjonalnego a nie darmowe programy lepiej dmuchac na zimne. Tym bardziej skoro masz firmę to dziwię się że jeszcze nic w tym zakresie nie zrobiłeś. Z moją firmą poszłam po konkret i zdecydowałam się na outsourcing IT Kraków to moje miasto dlatego właśnie tam szukałam takich rozwiązań. Lepiej nie zostawiać takich rzeczy przypadkowi tylko ogarnąć jak należy.
#2016-07-07 06:19:56 

thornthon

Użytkownik

Racja, lepiej jednak zrobić to profesjonalnie. Nie chcesz chyba, żeby firma nagle padła, bo wszystkie dane ci przepadły. Dlatego mogę polecić coś na co sam się zdecydowałem, a mianowicie Indata Solution, mają dość szeroki zakres usług w tym temacie również. Sprawdź sobie indata-solutions.pl/nasze-uslugi bo może przydadzą ci się jeszcze innerozwiązania, na przykład przerzucenie pracy na dodatkowe serwery albo szkolenia z zakresu IT.
#2016-07-07 08:52:23 

Mitra

Użytkownik

Dziś jeśli firma ma funkcjonować na rynku powinna mieć zabezpieczone zaplecze informatyczne. Bez tego praktycznie ani rusz. Trzeba odnaleźć się w sieci i potem można prosperować. Więc też radzę najpierw zorientować się w ofertach a potem wybrać coś pod siebie. I wtedy spokojnie spać a nie martwić się na zapas o własne kopie zapasowe :)
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015