#2016-07-01 01:02:40 

barbara59

Użytkownik

Siema, z kurierami to bywa różnie, a zależy mi na tym by paczka doszła w nienaruszonym stanie. Niestety jest to dosyć wrażliwy towar i trochę się boję, że wszystko się zniszczy. Komu można powierzyć tłukące się rzeczy? Kto tego nie zniszczy?
#2016-07-01 03:03:24 

Zefirka

Użytkownik

Chyba zależy od człowieka, który dostarcza paczkę, a nie od samej firmy. Ja zawsze wybieram najtańszego kuriera i w sumie nie ucierpiałam nigdy na jakości. Zawsze otwieram paczki przy kurierze, a paczki są ubezpieczone, więc jakby co można reklamować. Kurier zwróci koszty paczki.
#2016-07-01 04:43:51 

mniamuśna

Użytkownik

Z tymi zwrotami to różnie, bo wiadomo odpakujesz sprawdzasz i nie ma mechanicznych uszkodzeń, ale taka elektronika to może być uszkodzona wewnątrz. I można sprawdzić to dopiero po włączeniu. A przecież nie będziesz montować całego telewizora przy kurierze, zresztą on nie będzie miał najzwyczajniej na to czasu. A takie wady to już bardzo trudno udowodnić.
#2016-07-01 06:48:14 

SebastianJeż

Użytkownik

W Warszawie paczki kurierem nie są zbyt drogie. Dlatego ja bym się na twoim miejscu ceną nie przejmował, a tylko porównywał firmy względem jakości. Sprawdź czy firma daje gwarancję jakości dostawy. No i postaraj się zebrać opinię na temat zwrotów za stłuczone i zepsute paczki.
#2016-07-01 08:03:17 

barbara59

Użytkownik

Tylko mi zależy konkretnie na tych rzeczach, nie na ich wartości. Nie interesuje mnie zwrot kosztów. Paczka ma raczej wartość jak to się mówi sentymentalną. Ale jak by coś się z tym stało bardzo by mi było przykro.
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015