#2016-06-24 04:01:42 

Axe

Użytkownik

Tak jak w tytule – jakie gadżety dla firm najlepiej kupować?
#2016-06-24 06:50:59 

chucky

Użytkownik

Najbardziej uniwersalnymi gadżetami są chyba rzeczy typu długopis, brelok, smycz, notes i chyba je najlepiej opłaca się kupować :)
#2016-06-24 07:35:16 

warszawska35

Użytkownik

Może jakieś bardziej oryginalne? Takie wyróżniające Twoją firmę. Moja ciocia ostatnio szukała gadżetów promocyjnych z nadrukami i zdecydowała się na parasolki. Wydaje mi się, że to taki dość nietypowy gadżet, bo chyba się jeszcze nie spotkałam z tym, żeby jakaś firma rozdawała parasolki a to w końcu bardzo użyteczna rzecz i ludzie byli zadowoleni :) Właśnie wydaje mi się, że najlepiej jakieś takie użyteczne rzeczy, z których ludzie potem mogą korzystać na co dzień lub chociaż od czasu do czasu, a nie że rzucą na dno szuflady i zapomną o nich :P
#2016-06-24 08:48:16 

Zefirka

Użytkownik

Ja tam najbardziej lubię kubki reklamowe i wydaje mi się, że inni też :D Mam już ich całkiem sporo, ale w sumie korzystam tylko z tych, które mi się najbardziej podobają, bo mają jakiś fajny nadruk czy coś.
#2016-06-24 10:36:49 

rafalek19

Użytkownik

Ciężko powiedzieć, bo to wszystko zależy. Najlepiej się kierować modą i tym, co ludziom jest teraz potrzebne, a to cały czas się zmienia. Dlatego przede wszystkim najlepiej kupować jakieś dobre jakościowo rzeczy, bo to zawsze dobrze świadczy o firmie. No i tak jak powiedziała koleżanka parę postów wyżej – użyteczność też się liczy ;)
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015