#2016-06-22 00:45:56 

Zefirka

Użytkownik

Czy korzystaliście może kiedyś z wypożyczalni wózków widłowych i moglibyście opisać w jaki sposób to przebiega? Szczególnie interesuje mnie transport, bo nie dysponuję samochodem którym mogłabym przywieźć go do siebie. Najbardziej interesowałyby mnie okolice Katowic ewentualnie zawiercia. Pozdrawiam.
#2016-06-22 02:36:31 

rafalek19

Użytkownik

Podpisuję sie pod prośbą bo potrzebuje takiej maszyny tylko dwa miesiące w roku i nie opłaca mi się kupować. Wiadomo z czym to się wiąże, serwisy i garazowanie przez niemal cały rok, na które ja nie mam ani czasu ani miejsca.
#2016-06-22 04:07:59 

chucky

Użytkownik

Mogę dać wam namiary na wynajem wózków widłowych Częstochowa i okolice, bo mają tam sprawdzone maszyny w niskich cenach. Kilka razy już od nich brałem cztero i siedmio tonowca i byłem zadowolony bo to tania opcja dla zakładów o których pisał kolega – potrzebujących wózek tylko pare tygodni w roku. Mam nadzieje ze pomoglem, pozdrawiam i powodzenia.
#2016-06-22 07:01:14 

Zefirka

Użytkownik

Wielkie dzięki, taka wypożyczalnia w Częstochowie bardzo by mnie uratowała byłoby super gdybyś dał adres ich strony i napisał czy oferują również transport bo tak jak pisałam jest to jedna z ważniejszych dla mnie kwestii.
#2016-06-22 07:23:18 

chucky

Użytkownik

Bardzo proszę - wozkiczestochowa.pl. Maja oczywiscie własny transport, na stronce chyba w zakładce serwis znajdziesz informacje, przynajmniej ja tak zapamiętałem. Wózki mają naprawdę bardzo fajne i niedrogie, kiedyś wyliczyłem że nawet w przypadku zapotrzebowania przez 9 miesięcy w roku i tak opłaci sie wynajmować. Ktoś tu już pisał o kosztach własnego wózka i niestety nie są to groszowe sprawy.
#2016-06-22 08:44:20 

Zefirka

Użytkownik

Bardzo ci dziękuję za pomoc, naprawdę uratowałeś sytuację :). Fajnie ze są jeszcze ludzie którzy bezinteresownie pomagają bo nie wiem jak załatwiłabym tę sprawę. Pozdrawiam serdecznie!
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015