#2016-06-07 22:14:59 

Syriusz

Użytkownik

Dzień dobry. Mój syn zauważył, że w gabinecie jego dziadka stoi dużo różnych modeli. A to wszystko dlatego, że mój ojciec przez całe życie się interesował modelarstwem i teraz to wszystko tam u niego stoi. A że mój młody dużo cech po dziadku odziedziczył to i teraz modelami jest zaintereswany. Albo to po prostu chwilowe dziecięce zauroczenie. :P Zanim całkiem zniknie mi w tej materii, pomyślałem, że dobrze będzie mu kupić jakiś model samolotu do sklejania, bo na samolot właśnie tam u dziadka patrzył. Co o tym myślicie?
#2016-06-08 01:03:19 

chucky

Użytkownik

Jak młody jest zainteresowany, to rzeczywiście można spróbować. Może akurat to polubi i będzie miał hobby na całe życie. A Ty wydatki. :D no, niemniej uważam, że spróbować warto, a taki samolot powinno mu się udać ułożyć. Najwyżej mu pomożesz. Albo do dziadka pójdzie i razem sobie posklejają. :P
#2016-06-08 02:54:52 

Syriusz

Użytkownik

A znasz może jakiś znany sklep z modelami do sklejania? Bo u mnie w okolicy żadnych takich sklepów nie ma i chciałbym właśnie poszukać jakiegoś sklepu, w którym modelarze kupują dla siebie takie profesjonalne modele i całkowicie im ufają.
#2016-06-08 03:37:10 

chucky

Użytkownik

Oczywiście, że znam. :D Ten jest dobry: agtom.eu/7-modele-do-sklejania W linku masz od razu zakładkę z modelami, które sobie możesz przejrzeć i wybrać jakiś odpowiedni dla Twojego chłopaka. Zadowolony będziesz na pewno, bo sam zobacz, że te ceny, które oni oferują są naprawdę dobre. A w ofercie masz samoloty, samochody, czołgi, pociągi, jakieś taki kosmiczne rzeczy. Jest w czym wybierać.
#2016-06-08 04:23:29 

Syriusz

Użytkownik

Skoro tak, to na pewno coś mu teraz wybiorę. :D
#2016-06-08 07:12:29 

chucky

Użytkownik

Wybeiraj, wybieraj. No i miłego sklejania rzeczy. Możesz też jakieś gablotki kupić, żeby potem to ładnie eksponować, wszystko masz tam na stronie.
#2016-06-08 08:39:30 

Syriusz

Użytkownik

Dzięki! :D
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015