#2016-06-07 07:03:32 

chucky

Użytkownik

Witam. Mój penis ma poad 10 centymetrów, czy jest to powód do kompleksów? Czuję się trochę dziwnie w niektórych sytuacjach bo widziałem na filmach albo nawet na basenie ze u niektórych ta sprawa wyglada nieco inaczej. Moja partnerka nie mówiła mi nigdy ze cos jest nie tak wiec sam juz nie wiem.
#2016-06-07 09:38:32 

warszawska35

Użytkownik

Mój chlopak tez nie zostal chojnie obdarowany przez nature dlatego zdecydowalismy sie kupic jakiś preparat. Znalezlismy Size Power który jest naprawdę fantastyczny i bezpieczny. Wiesz, dziewczyna moze nie chce Ci robic przykrosci dlatego nie porusza tego tematu, ja bym też tak robiła. Pozdrawiam.
#2016-06-07 11:16:00 

rafalek19

Użytkownik

Cześć, polecam kupić XtraSize sprawdzony, niedrogi środek, obecny od wielu lat na rynku. Cieszy sie bardzo pozytywnymi opiniami wiec masz pewnosc ze zadziala jak nalezy i nie przyniesie ci zadnych nieporzadanych efektów. Niepowinienes miec trudnosci z jego znalezieniem ale jakby co to pisz, pomoge cos znalezc.
#2016-06-07 11:45:14 

thornthon

Użytkownik

A co sądzicie o Penihuge cena jest bardzo konkurencyjna a z tego co udało mi się wyczytac w sieci to opinie również bardzo korzystne. PenimaX również wygląda ciekawie, dużo osób bardzo pozytywnie sie o nim wypowiada, podobno efekty sa naprawde trwałe, a skład bezpieczny. Pozdrawiam
#2016-06-07 14:19:51 

rafalek19

Użytkownik

cześć składniki środka PenimaX są świetnie dobrane, to muszę przyznać. Dzieki temu jest to bardzo bezpieczny i zdrowy srodek który przynajmniej wedlug mnie pozytywnie wplywa takze na libido. Ale to moze byc tylko moje subiektywne odczucie bo sama świadomość zwiekszenia dlugosci wplywa motywująco :D.
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015