#2016-05-31 03:13:29 

Torque

Użytkownik

Witam. Co najlepiej założyć jako strój biznesowy? Czy jeansy i koszula będą w porządku?
#2016-05-31 06:08:07 

Syriana

Użytkownik

Ręce mi opadły. Strój biznesowy to mniej oficjalna wersja stroju wizytowego, czyli coś pomiędzy koszulą i eleganckimi męskimi spodniami garniturowymi a pełnym garniturem. Z założenia powinieneś budzić szacunek i wyglądać na poziomie ale nie za sztywno żeby w przerwie między rozmowami biznesowymi porozmawiać sobie o czymś lżejszym i czuć się wygodnie.
#2016-05-31 08:42:37 

Axe

Użytkownik

świetnie to opisałaś, niemal podręcznikowo nic dodać nic ująć :). Chociaż byłem kiedyś na spotkaniu biznesowym, gdzie królowały tanie spodnie męskie między innymi nawet jeansy ale wynikało to z sytuacji gdyż kadra kierownicza została zaproszona w teren na oddanie pewnej instalacji a potem odbyło się ognisko. Sytuacja wymusiła taki ubiór ale we wszystkich innych przypadkach obowiązuje to o czym napisała koleżanka a wszelkie wyłamanie z tego kanonu bedzie uznawane za nieodpowiednie zachowanie. Pozdrawiam.
#2016-05-31 08:57:17 

Torque

Użytkownik

Bardzo dziekuję za odpowiedzi. Tak to jest w pierwszej pracy po studiach :)
#2016-05-31 09:16:56 

Syriusz

Użytkownik

Cześć wam. Szukam męskiej kurtki w dobrej cenie, coś idealnego na wyjazd do lasu i tym podobne okazje. Z góry przepraszam że pisze tutaj bo to chyba nieodpowiedni temat ale już naprawdę nie wiedziałem gdzie pytać.
#2016-05-31 10:32:15 

Syriana

Użytkownik

No w temat to się zupełnie nie wstrzeliłeś, ale nic nie szkodzi. Zajrzyj sobie do tego sklepu: reyoung.pl/32-tanie-skorzane-kurtki-meskie. Mają świetne ceny i naprawdę bardzo duży wybór wiec bez problemu coś dla siebie znajdziesz. Mogę spytać na jaką okazję ta kurtka?
#2016-05-31 12:04:10 

Syriusz

Użytkownik

Jadę do poznać rodziców dziewczyny którzy mają konie i zapraszali mnie na jazdę. Mam tylko płaszcz i skórzaną kurtke wiec potrzebuje czegos sportowego.
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015