#2016-05-24 05:25:16 

thornthon

Użytkownik

Prowadzę swoją firmę i potrzebuję zrobić sobie bazy danych klientów z niektórych branż gdzie mogę dostarczać towar. Chcę to dać do roboty dziewczyną z biura, ale najpierw muszę się dowiedzieć gdzie szukać aktualnych danych?
#2016-05-24 06:12:19 

SebastianJeż

Użytkownik

No internet to skarbnica wiedzy więc możesz po prostu skorzystać z portali zajmujących się katalogowaniem danych i firmach. Jest tego całe mnóstwo, ale nie chcę tutaj teraz rzucać linkami. Wpisz w wyszukiwarce katalog firm i znajdziesz pewnie kilka stron, które oferują takie informacje.
#2016-05-24 06:40:25 

Syriana

Użytkownik

No ja aktualnie korzystam z serwisu baza-firm-polskich.pl/. Nie powiem ci czy to najlepszy serwis, bo korzystam tylko z niego, ale wszystkie dane, które pobieram ze strony są aktualne i
#2016-05-24 08:46:37 

mniamuśna

Użytkownik

No ja kiedyś miałam nawet w biurze taką dużą książkę, trochę jak telefoniczna, z bazą firm. Z tego co pamiętam to takie coś wypuszczał jakiś konkretny gracz na rynku baz danych. Nie pamiętam dokładnie, bo już jej nie mam, ale jak sobie przypomnę to na pewno napiszę.
#2016-05-24 08:55:02 

thornthon

Użytkownik

No w internecie jest tego pełno, ale ciężko zweryfikować czy dane są poprawne. A przecież nie będę dzwonił do każdego po kolei i pytał o wszystko. Strona którą podaliście jest bardzo fajna, na pewno będę korzystał.
#2016-05-24 09:14:26 

Syriana

Użytkownik

Polecam się na przyszłość. Jeżeli chodzi o bazy danych to mam w tym jakieś rozeznanie, bo korzystam z tego na co dzień. Jak będziesz miał jakiś problem to zawsze możesz do mnie śmiało napisać.
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015