#2016-04-19 02:47:35 

chucky

Użytkownik

Szukam jakiegos dobrego dentysty, ktory nie bedzie mial problemu z wyrwaniem dolnego zeba trzonowego. Po moich doswiadczeniach, nie mam ochoty na ponowne wyrywanie u dentystki, u ktorej stale sie lecze. Szukam kogos, z wieksza wprawa, nawet za wieksze pieniadze.
#2016-04-19 04:24:01 

warszawska35

Użytkownik

Fakt, niektórzy dentyści nie mają w tym kierunku predyspozycji. Jak coś mogę zasugerować to może zainteresuje cię duodenti.pl/. Tam pracuje chyba najlepsza dentystka na poznańskim Piątkowie, także możesz spróbować. Nie wiem jak teraz jest tam z cenami, ale kiedyś było bardzo przystępnie no i obsługa pierwsza klasa. Zero bólu, całe leczenie sprawnie i bez większych komplikacji.
#2016-04-19 05:04:50 

thornthon

Użytkownik

Znam ten ból. Też wyrywałem zęba u dentysty, u którego regularnie się leczę i to był koszmar. Facet w ogóle nie mógł sobie poradzić, rozwalił mi całe dziąsło, a jak puściło znieczulenie bolała mnie cała szczęką. Do takich rzeczy to tylko dobry stomatolog Poznań na szczęście to duże miasto więc pewnie nie będziesz miał problemu by takiego znaleźć. Ja jestem z małego miasteczka i w zasadzie jestem skazany na usługi tego mojego specjalisty od borowania ;)
#2016-04-19 07:46:40 

Zefirka

Użytkownik

Ja na usunięcie zęba mądrości musiałam wybrać się aż na chirurgię szczękową. Nie życzę ci tego, bo choć sam zabieg przebiegł sprawnie, to najadłam się przy tym mnóstwo strachu.
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015