#2016-04-18 04:17:29 

Katiuszka

Użytkownik

Problemem u mnie jest zdiagnozowana już kilka lat temu choroba Crohna. Moja lekarka niestety nie podołała zadaniu i objawy zamiast ucichnąć chociaż na parę lat to się jeszcze nasiliły. Szukam lekarza, który sprosta zadaniu, bo mocno utrudnia mi to życie. Wiem, że z tego się nie wychodzi tak do końca, ale wiem też, że ludzie mogą funkcjonować normalnie.
#2016-04-18 06:16:27 

Plymouth1987

Użytkownik

Tak, jest to paskudna choroba, ale przy odpowiednim prowadzeniu – do obejścia. Przykro słyszeć, że sięaż tam męczysz, ale w takim razie chyba mogę polecić ci proctogin, to taka klinika, która kompleksowo zajmuje się leczeniem schorzeń i stanów dolnej części brzucha i przewodu pokarmowego. Ja tam swoje rzeczy też leczyłem i ręczę dwiema rękami.
#2016-04-18 09:15:27 

Katiuszka

Użytkownik

Miło słyszeć, że jest miejsce, w którym traktuje się pacjenta jak człowieka, nie jak laboratorium do eksperymentów. Wiem, że jeśli w grę wchodzi choroba Crohna leczenie odpowiednie jest niezbędne. Jeśli mogę zapytać, na co się tam leczyłeś?
#2016-04-18 10:01:27 

Plymouth1987

Użytkownik

Tak jak mówiłem, było to trochę co innego. Konkretnie przeszedłem laserowe usuwanie kłykcin kończystych. Męczyłem się z tym od dłuższego czasu, nie wiedziałem co to jest aż w końcu ktoś mi polecił to miejsce i poszedłem. Diagnoza była szybka, tak jak zaproponowanie leczenia.
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015