#2016-04-13 08:14:22 

SebastianJeż

Użytkownik

Jestem w trakcie budowy mojego wymarzonego domu. oszczędzałem na to całe lata, więc chcę, żeby teraz już wszystko było perfect. Szukam jakiegoś sensownego stolarza, który jest w stanie zrobić w Poznaniu ładną kuchnię na wymiar i jeszcze drewniany taras zewnętrzny. Cena oczywiście ma znaczenie, ale najbardziej mi zależy na solidnym wykonaniu roboty bez zarzutu. Czy ktoś poleca jakiegoś zaufanego fachowca?
#2016-04-13 10:10:32 

BakuGan

Użytkownik

Mogę śmiało polecić tarasy z tej strony: zakladstolarskipigla.pl/oferta/tarasy-drewniane. Osobiście poznałem ten zakłąd stolarski bo potrzebowałem kiedyś zrobienia na szybko stoiska na targi Expo w Poznaniu. To zamówienie poszło bardzo sprawnie i nie było właściwie na co narzekać, więc jak wyburzałem kamienny taras i stawiałem sobie drewniany, to też do nich się odezwałem. Nasze drugie spotkanie też spełniło moje oczekiwania w 100% :)
#2016-04-13 10:38:59 

barbara59

Użytkownik

Na kogokolwiek się pan zdecyduje, to radzę to zrobić wszystko na jeden raz. Ja niestety zamawiałam praktycznie każdą usługę przy budowie firmy u zupełnie innego przedsiębiorstwa i nie wyszłam na tym za dobrze. Ktoś się spóźnił, ktoś inny nie mógł przez to zacząć, a potem miał innego klienta... Ostatecznie przez takie zamieszanie budowa mi się przeciągnęła chyba z 4 miesiące... Niech pan nie popełnia mojego błędu. Całe drewno jak leci u jednego stolarza i tak samo z każdą inną częścią!!!
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015