#2016-04-08 05:25:50 

stoicka01

Użytkownik

Siemka, pamiętacie może jak to w naszych czasach musieliśmy pić wszyscy mleko w szkole albo w przedszkolu z takich dziwnych metalowych kubków? Były pokryte emalią, z jednym uchem, dość szerokie i okrągłe. Szukam takiego ale z konkretnym motywem bajkowym – kubusiowym lub muminkowym. Wprowadzam powoli nasze dzieci w świat bajek sprzed jednookich potworów, żeby wiedziały że można bawić się inaczej hahahaah no i chciałam im też sprawić taki kubeczek. Wiecie może czy jest coś takiego?
#2016-04-08 07:19:06 

MalkoNtenkA

Użytkownik

A ja wiem gdzi etakie coś dostaniesz. Ostatnio kupowałam coś w sklepie z dziecięcymi rzeczami, tyle że rzeczy do domu. Tam były, chociaż u nas nikt za muminkami specjalnie nie przepada to chyba o to ci chodzi: liliko.pl/Muurla-muminki. Muszę przyznać, że są urocze i na pewno lepiej wykonane niż kiedyś. No i z lepszych materiałów.
#2016-04-08 07:59:39 

stoicka01

Użytkownik

Tak! Dokładnie tak! Od razu zamawiam i chyba sobie też jeden, bo to była moja ulubiona baja. Strasznnie mi się podobają takie śmieszne kubki ,kiedyś może nie zwracaam na to specjalnie uwagi, ale od kiedy mam dzieci i żyję tymi rzeczami na codzień to fajnie mi się wraca wspomnieniami do tamtych czasów. Tez tak masz?
#2016-04-08 10:27:32 

MalkoNtenkA

Użytkownik

Ja nie, bo mieszkam w dziurze zabitej dechami, z której marzyłam żeby się wyrwać hahah niespecjalnie chętnie tam wracam, nawet na święta, więc może nie wspominanm, ale na pewno przeżywam wszystkie rozterki dzieciaków jak własne. To po co rozpamiętywać swoje hahaha
#2016-04-08 12:31:46 

stoicka01

Użytkownik

Ostatnio słyszałam o nowym trendzie. Kiedyś się właziło na drzewo, niektórzy miel nawet zrobiony szałas na gałęziach a teraz można taki mini drewniany dom postawić w ogrodzie. W sumie chyba tak lepiej, bo bezpieczniej, nie trzeba się nigdzie wspinać a i rodzice mogą mięc ubaw.
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015