#2016-03-24 05:52:22 

Axe

Użytkownik

Przylatuję za 2 tygodnie biznesowo do Poznania i potrzebuję auta do odebrania na lotnisku lub też w pobliżu lotniska. Będę musiał się udać w kilka miejsc w Polsce, a nie mam w zwyczaju korzystać z pociągów. Wymagam zatem jakiegoś dużego, wygodnego auta. Cena jest drugoplanowa. Ważne, żebym wszystko obyło się w spokoju. Potrzebuję zatem informacji czy jest tam jakaś dobra wypożyczalnia samochodów. Lokalizacja, która najbardziej mnie interesuje to Poznań Ławica.

#2016-03-24 06:31:33 

rafalek19

Użytkownik

W pobliżu portu lotniczego w Poznaniu masz na pewno torcar24, pytanie tylko czy mają jakieś auta, które wymagasz, bo ludzie raczej wynajmują coś małego, taniego i ekonomicznego. Pewnie się coś znajdzie, jakieś BMW 7, Mercedes S klasa czy coś podobnego.
#2016-03-24 07:24:20 

SebastianJeż

Użytkownik

Myślę, że będzie jakaś wypozyczalnia porządnych samochodow. Samo Tarnowo Podgórne jest takim centrum biznesowym w pobliżu i na pewno sporo osób stamtąd szuka jakichś luksusowych aut na wynajem. Dużo ludzi zzagranicy przyjeżdża do Tarnowa. Mówią, że to najbogatsza gmina w Polsce, więc kasy pewnie mają sporo. Jak się jedzie przez Tarnowo Podgórne to widać ogrom inwestycji i te siedziby firm wzdłuż szosy. Dużo się dzieje, a wszystko świeżo wyremontowane. Drugiego takiego miejsca w pobliżu to ze świecą szukać!

#2016-03-24 09:55:23 

Axe

Użytkownik

Dziękuję za podpowiedź odnośnie torcar24.pl Znalazłem właśnie u nich BMW 730D, więc na autostradowe dystanse będzie jak znalazł, zwłaszcza że będę musiał udać się do Warszawy oraz Krakowa. Do Warszawy wiem, że A2 spokojnie polecę z Poznania, a do Krakowa całość da się przejechać autostradą?
#2016-03-24 11:33:18 

rafalek19

Użytkownik

Będziesz musiał niestety przejechać część trasy krajówkami, ale tragedii nie ma.
#2016-03-24 12:25:30 

Axe

Użytkownik

Jeszcze raz dziękuję za pomoc.
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015