#2016-03-23 06:58:04 

Katiuszka

Użytkownik

Cześć, z siostrą prowadzimy niepubliczne przedszkole w Poznaniu i catering dla dzieci bierzemy od ludzi, którzy nie robią cateringu dla dorosłych. Po prostu wyspecjalizowali się w dzieciakach i nie chcą tego zmieniać. Chcemy wprowadzić posiłki dla naszych przedszkolanek, ponieważ spędzają w pracy pełny etat, a mając zamówiony catering również dla nich mamy pewność, że jedzenie będzie higieniczne i nie będzie żadnych dodatkowych problemów. Poszukujemy sprawdzonej firmy, może macie?
#2016-03-23 07:14:40 

Plymouth1987

Użytkownik

Jeszcze nie słyszałem, aby w prywatnych przedszkolach pracownikom dawali jedzenie – brawo dla was, naprawdę. Oznacza to, że nie wszyscy pracodawcy w Polsce tylko próbuję wyzyskiwać swoich pracowników. Ja jednak nie w temacie to już się zamknę :)
#2016-03-23 08:43:03 

mniamuśna

Użytkownik

Ja korzystam z cateringu bo jestem na diecie pudełkowej, wiec wam na pewno się przyda: cookingcatering.pl/ . Jest to firma z dietetykiem na miejscu, wobec czego masz pewność, ze jedzenie jest rzeczywiście zdrowe i nie będzie w zaden sposób skazone.
#2016-03-23 11:07:55 

Katiuszka

Użytkownik

Super, dziękuję i mam nadzieję, że pomysł się sprawdzi. Nigdy nie wiadomo, czy jakas pani nie powie, że np tego nie będzie jadła albo tamtego. Ale z drugiej strony z tego co wiem, to jestesmy pierwszym przedszkolem, które to wprowadza, więc powinno się udać.
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015