#2016-03-17 04:52:39 

warszawska35

Użytkownik

Mam nerwicę. Nie, że zorientowałam się tak nagle, co to to nie. Mam ją odkąd pamiętam, ciągnie się za mną przez całe życie. Wcześniej rodzice negowali, że w ogóle jest jakiś problem, więc się nie leczyłam, ale teraz jako osoba dorosła wreszcie chciałabym się uwolnić od tego draństwa. Raz na zawsze. Poradźcie mi gdzie w Szczecinie można pójść, by nie wydać milionów, a się wyleczyć. Z góry dzięki.
#2016-03-17 07:07:02 

krzysk2

Użytkownik

Niestety znam ten problem. Nie mieszkam w Szczecinie, dlatego nikogo konkretnego Tobie nie polecę, ale powinnaś szukać np. w Google gabinetów pod kątem terapii psychodynamicznych w Szczecinie. W przypadku nerwic są najbardziej skuteczne. Trzeba znaleźć przyczynę, dopiero potem można zabrać się za leczenie objawów... bo nerwica to OBJAW, nie przyczyna. Trzymaj się tam cieplutko, dasz radę! :)
#2016-03-17 08:46:20 

Zefirka

Użytkownik

Ja stosunkowo szybko wyleczyłam się z depresji w szczecińskim gabinecie pani Lubikowskiej (adres jej strony internetowej: lubikowska.szczecin.pl/kontakt, podaję od razu do numeru telefonu). Bardzo sympatyczna i godna zaufania pani, ale co najważniejsze wie, co robi. Można się śmiało oddać w jej ręce.
#2016-03-17 11:26:31 

warszawska35

Użytkownik

Depresja to trochę co innego… ale skoro ta pani jest taka dobra, to dzięki, spróbuję się z nią skontaktować. Zobaczymy, co powie.
#2016-03-17 12:13:28 

chucky

Użytkownik

Też mogę polecić ten gabinet pani psycholog Lubikowskiej, który ktoś wyżej jż polecił. Mnie z żoną pomogła prowadzona przez tą panią terapia małżeńska Szczecin może się pochwalić dzięki niej świetnym gabinetem terapeutycznym, lepszego tu nie ma moim zdaniem. Naprawdę warto. Ja szedłem do niej niechętnie, ale dopiero teraz widzę, jak bardzo pozytywnie zmieniły się moje relacje małżeńskie.
#2016-03-17 13:07:07 

rafalek19

Użytkownik

Wymyślanie sobie problemów. Jak masz za dużo energii to wyjdź na dwór pobiegać, od razu ci przejdzie ;P i nie wybulisz 200 zł za wizyte ;P
#2016-03-17 14:08:12 

warszawska35

Użytkownik

Daruj sobie takie uwagi… nikt normalny nie leczy poważnych zaburzeń domowymi sposobami. Tyle w temacie.
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015