#2016-03-14 03:12:10 

barbara59

Użytkownik

Witam wszystkie forumowiczki i forumowiczów. Zakładam ten wątek, ponieważ chciałabym się dowiedzieć jakie kosmetyki kupujecie dla swoich maluszków. Macie jakieś ulubione sklepy? Chodzi mi głównie o takie, które prowadzą sprzedaż internetową, bo wiadomo, jakie nasze szkraby potrafią być absorbujące :) czasami nie idzie się ruszyć z domu :) Piszcie!
#2016-03-14 05:57:53 

mniamuśna

Użytkownik

Staram się trzymać tylko naturalnych, delikatnych środków. Wiadomo, jakie uciążliwe potrafią być alergie… i w miarę możliwości wolę kupić polską Ziajkę niż coś zagranicznego. W każdym razie słowo „hypoalergiczne” powinno się w nazwie kosmetyku pojawić.
#2016-03-14 07:25:09 

MalkoNtenkA

Użytkownik

Kosmetyki kupuję albo stacjonarnie (Rossmann, Hebe), albo przez internet. W tym drugim przypadku zamawiam je najczęściej stąd: wyprawkowy.pl/kosmetyki-85 - F13, z dowozem kurierem, bo mają tanio i sprzedają też wiele innych rzeczy, np. ubrania: wyprawkowy.pl/dla-niemowlat-167. To oszczędza wiele zachodu i nie trzeba dwa razy za przesyłkę płacić z różnych źródeł. Jeszcze się nie zawiodłam na tym sklepie.
#2016-03-14 08:22:03 

barbara59

Użytkownik

O, a o nich to jeszcze nie słyszałam. Dzięki za linka, spojrzę sobie później, co mają. Też nie lubię przepłacać za przesyłkę, choć bardziej irytujące jest przyjmowanie paczek od różnych kurierów w tym samym dniu ;P zdecydowanie wole w jednym miejscu więcej rzeczy zamówić.
#2016-03-14 10:33:43 

warszawska35

Użytkownik

Ja nie kupuję kosmetyków dla dzieci przez internet, wolę normalnie wejść do Rossmanna, albo jakiejś innej drogerii :)
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015