#2016-02-26 03:04:47 

Gomoku

Użytkownik

Cześć Wam. Mój przyjaciel niedawno wziął ślub. Rozumiecie, że poznał się ze swoją wybranką w szkole średniej? Justyna była naszą wspólną koleżanką, teraz jest żoną mojego kumpla. To piękne. No ale, czasem dopada nas rzeczywistość. Na przykład teraz. Justyna i Mariusz kupili także mieszkanie i organizują parapetówkę. Wiadomo, że na taką imprezę nie pójdę z pustymi rękami. Moja żona powiedziała, że to przecież mój kumpel więc powinienem mu wybrać prezent. Z tym, że ja nie wiem co. Pomocy :).
#2016-02-26 04:12:26 

BakuGan

Użytkownik

Najlepiej wybrać coś takiego, co przyda się im do domu. Nie wiem, obraz, coś do kuchni, łazienki? Do tego możesz dołożyć słodycze, książkę albo wino. Zależy, co preferują gospodarze.
#2016-02-26 06:00:53 

Gomoku

Użytkownik

Ani Justyna, ani Mariusz nie piją alkoholu więc wino odpada. Kwiaty mogą być, na pewno ożywią wnętrze, to dobry pomysł. No ale oprócz kwiatów?
#2016-02-26 07:39:10 

barbara59

Użytkownik

A co powiesz na porcelanę? Zastawa stołowa jest niezbędna w każdym mieszkaniu, a porcelana jest droższa, bardziej elegancka niż jakieś plastikowe talerzyki.
#2016-02-26 09:15:04 

Katiuszka

Użytkownik

Nie zostało mi nic innego, jak się zgodzić. Sam spójrz: sklep.porcelana.com.pl/produkt/talerze.html. Mają swój urok. Masz do wyboru dużo rodzajów talerzy, warto wybrać po kilka. Na stronie masz nie tylko płaskie talerze, ale i głębokie, oraz takie specjalne do ciasta, czy spodki do filiżanek. Fajne są te talerze, które nie są okrągłe, ale takie jakby pofalowane, z kolorową oblamówką. Chyba, że postawisz na klasyczne białe. To też dobry wybór.
#2016-02-26 11:19:32 

Zefirka

Użytkownik

Świetny plan, ja osobiście bardzo ucieszyłabym się z porcelany. To dobry pomysł na prezent na parapetówkę.
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015