#2016-02-24 23:37:41 

Visualia

Użytkownik

Cześć forumowicze i forumowiczki. Przymierzam się do remontu mojego sklepiku i chciałabym Was zapytać gdzie kupowaliście wyposażenie sklepu ES SYSTEM K SP. Z O.O.? Najbardziej odpowiadałaby mi kompleksowa usługa, czyli dystrybutor który posiada lady i szafy chłodzące. Chcę kupić wszystko za jednym zamachem bo nie mam zbyt wiele czasu. Zapraszam do dyskusji i z góry dziękuję za rozsądne wypowiedzi.

#2016-02-25 00:29:02 

Axe

Użytkownik

Podłączam się do prośby, również potrzebuję szafy chłodzącej w dobrej cenie.
#2016-02-25 01:58:32 

Katiuszka

Użytkownik

Witaj. Dwa miesiące temu otwierałam nowy punkt mojej mini sieci sklepów spożywczych i podobnie jak Ty chciałam załatwić wszystko kompleksowo. Bardzo długo szukałam jakiejś sensownej firmy, bo wiesz jak to jest: kiedy ktoś ma tanio to tylko jedną rzecz, jeśli ma kilka których potrzebujesz to cenowo się to nie opłaca. Do poszukiwan zaangazowal sie moj mąż i znlazlismy firme z malopolski, która działa na rynku już ponad 20 lat. Masz tu link: essystemk.pl. Ostrzegam ze maja bardzo duzy asortyment :).
#2016-02-25 04:04:16 

Syriusz

Użytkownik

Parę miesięcy temu kupiłem tam ladę cukierniczą i musze się pochwalić że zrobiłem dobry interes. Porównywałem ceny tych samych sprzętów o identycznych parametrch i w es system k było zawsze o kilka procent taniej niż w innych sklepach. Szanuję ich bo bardzo dobrze przebiegał kontakt i udzielnie mi potrzebnych informacji. Daję plusa.
#2016-02-25 05:41:04 

Visualia

Użytkownik

No właśnie zanim napisałam na forum to zdążyłam już pozwiedzać trochę sklepów i dostać sporo ofert, ale wszystko to wydaje mi się obecnie bardzo drogie w porównaniu do cen w sklepie który poleciłaś. W desperacji nawet oglądałam uzywane lodówki i wyniosłyby mnie one drożej. Śmiechu warte :). W każdym razie dzięki za bardzo potrzebną mi pomoc.
#2016-02-25 07:02:54 

Syriusz

Użytkownik

Trzymaj się zdala od używanych lodówek. Myślisz że czemu ktoś je sprzedaje? Zdązyły się już 5 razy zepsuć i rozmrozić towar, ktoś pobieznie je naprawił i wpycha innym zeby trochę grosza jeszcze zarobić. Niech taka lodówka Ci się zepsuje i masz wszystko do wyrzucenia.
#2016-02-25 09:27:15 

Visualia

Użytkownik

Nie no oczywiście. Tak tylko dla porównania patrzyłam.
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015