#2016-02-22 03:57:21 

Katiuszka

Użytkownik

Cześć. Szukam fajnej bluzy na prezent dla chłopaka i zastanawiam się co teraz jest najbardziej modne. Wiem, co mu się podoba i wiem co mi się podoba, dlatego przydałaby się jeszcze jakaś trzecia opinia:)
#2016-02-22 06:14:20 

Plymouth1987

Użytkownik

To zależy co on lubi nosić. Uwierz, moda dla faceta nie jest najważniejsza. Lepiej kup mu to co lubi, zamiast tego co jest aktualnie modne. Na pewno będzie z takiego prezentu bardziej zadowolony.
#2016-02-22 08:57:51 

Mitra

Użytkownik

Najlepiej przejrzyj jakąś ofertę sklepów albo hurtowni odzieżowych. Tam są najnowsze kolekcje wszystkich typów ciuchów i na pewno wypatrzysz coś fajnego. Oczywiście nie musisz od razu zamawiać bluz męskich w hurtowych ilościach wystarczy znaleźć jeden produkt, który uważasz za najlepszy. Pamiętaj, że jak kupujesz przez Internet to masz 14 dni na zwrot towaru, a to bardzo ułatwia sprawę, gdy bluza będzie za mała albo za duża.
#2016-02-22 10:59:15 

thornthon

Użytkownik

żeby sprawdzic co jest aktualnie modne mozesz zajrzec na mardini.pl. To taka dobrze zaopatrzona hurtownia odzieżowa. Co prawda nie sprzedaja w detalu, ale zawsze mozesz zorientowac sie w tym, co teraz jest na czasie. Poza tym poprzegladaj jakies strony modowe w sieci, jakies blogi. Tam sa wszystkie nowinki ze swiata mody.
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015