#2016-02-15 06:05:31 

Zefirka

Użytkownik

Witam. Czy ktoś orientuje się jak działa lampa UV do wody? Mój znajomy poruszył ostatnio ten temat i bardzo mnie zainteresował. Chciałabym się dowiedzieć także czy użycie takiej lampy jest bezpieczne i wpływa na smak wody? Prosze o poważne odpowiedzi.
#2016-02-15 07:42:03 

Mitra

Użytkownik

Hej, nie powiem Ci jak działa taka lampa bo zupełnie się nie orientuję, ale z doświadczenia mogę powiedzieć ze smak wody sie w ogóle nie zmienia. To co zauwazylam to ze nie pojawia sie taki osad na herbacie, który występował wcześniej. W kwestii bezpieczeństwa wszystko wydaje się być w porządku, już od 2 lat mam w domu lampę i nic się nie dzieje. Pozdrawiam.
#2016-02-15 08:07:59 

chucky

Użytkownik

Lampa działa na zasadzie emisji bezpiecznego promieniowania, które nawiasem mówiąc jest obecne w naszej atmosferze. Dostarczanie promieniowania powoduje wzrost energii przekazywanej do wody co niszczy drobnoustroje i inne niechciane dziwactwa. Taki sposób dezynfekcji wody pitnej jest jednym z najbezpieczniejszych bo nie zmienia postaci fizycznej wody ani składu chemicznego. Od ponad 30 lat lampy stosuje sie w szpitalach wiec musi to byc bezpieczne :)
#2016-02-15 09:32:22 

Zefirka

Użytkownik

Dzięki za rzeczową odpowiedź, bardzo naswietliles temat :P. Kto mi jeszcze moze powiedziec gdzie kupie taka lampę w niskiej cenie?
#2016-02-15 10:53:04 

SebastianJeż

Użytkownik

Witam. Dwa miesiące temu sprawiłem sobie taką lampę w Woda w Domu. Sklep polecił mi znajomy, który od wielu lat ma ich lampy w kuchni i łazience. Ceny mają rzeczywiście konkurencyjne a i urządzenie sprawuje się dobrze. Pozdrawiam.
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015