#2016-02-03 05:38:29 

Plymouth1987

Użytkownik

Dzień dobry, na wstępie chciałbym się dowiedzieć, czy uważacie, że filmy reklamowe emitowane w Internecie mają w ogóle jakiś odzew? Zastanawiam się nad wypromowaniem mojej firmy posługując się taka płaszczyzną, czy według was zatrudnienie informatyka wystarczy?
#2016-02-03 05:53:37 

stoicka01

Użytkownik

Witaj, wydaje mi się, że informatyk to pomoże ci stworzyć elegancka stronę internetową, w reklamie posłużyłabym się jednak profesjonalnym studiem graficznym do tworzenia spotów reklamowych. Mam wrażenie, że ci co zajmują się tym od podszewki będą w stanie nieco bardziej odnieść się do celu takiego spotu. Ktoś niedoświadczony mógłby to zrobić nieumiejętnie, albo co gorsza spot taki mógłby wywołać reakcję odwrotna do oczekiwanej, pozdriowionka.
#2016-02-03 08:37:23 

BakuGan

Użytkownik

Hej, też jestem zdania co koleżanka, informatyk ok, ale daj też szanse profesjonalistom. Tutaj mają ciekawe portfolio i wygląda na to, że są profesjonalistami w swej dziedzinie woodpeckermp.pl/produkcja-filmow-reklamowych/, sam oceń.
#2016-02-03 10:48:01 

SebastianJeż

Użytkownik

Nawiązując do tematu – uważam, że internetowe spoty czy animacje działają, bo są wszędzie, nawet tam, gdzie byśmy chcieli aby ich nie było. Według mnie najbardziej popularne staja się animowane filmy 2D – powodzenia!
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015